Як зняти магнітолу з Nissan Almera. Як зняти магнітолу Ніссан Альмера.

Демонтаж автомагнітоли на автомобілі Nissan Almera проводиться для заміни, ремонту та з'ясування технічної інформації. Процедура зняття доступна для самостійного виконання.
Вам знадобиться
  • - викрутки з плоским і хрестоподібним лезом;
  • - тріскачка з хрестоподібної битою;
  • - захисні рукавички і тканина
Інструкція
1
Перед початком робіт надіньте захисні рукавички і постеліть будь-яку тканину на панель приладів, щоб захистити її від подряпин. Вимкніть акумуляторну батарею, від'єднавши негативний дріт від його клеми. Переконайтеся в наявності пин-коду до магнітоли. Він знадобиться для включення системи після її установки.
2
Зніміть нижню частину центральної консолі Nissan Almera (близько важеля перемикання передач). Для цього зніміть килимок під виїжджаючими підстаканниками. Під ним акуратно подденьте плоскою викруткою 2 паза. Потім впевнено потягніть її на себе, утримуючи двома руками за її боковини. Справна деталь знімається легко. Уважно огляньте центральну консоль зліва і праворуч від головного пристрою магнітоли. Знайдіть два кріпильних гвинта і відверніть їх викруткою з хрестоподібним лезом.
3
Акуратно підніміть верхню половину консолі, утримуючи її за нижню частину, і плавно потягніть її на себе. При цьому три засувки, розташовані зверху із зворотного боку дисплея повинні розчепитися. Про расцеплении сповістить характерне клацання. Загляньте в утворилося простір між магнітолою і консоллю. Знайдіть джгут проводки і два роз'єми і расстикуйте їх, натискаючи на засувки замків викруткою.
4
Знайдіть металевий кронштейн, на якому встановлена магнітола і чотири кріпильних гвинта на ньому. Зніміть пластикові заглушки і акуратно вигвинтите їх, прийнявши заходи проти втрати цих гвинтів. Гвинти викручуйте тріскачкою, так як затягнуті вони на совість, і викруткою вигвинчувати важко.
5
При установці магнітоли дійте в порядку, зворотному описаного. Після підключення акумулятора і включення пристрою система зажадає ввести код. Номер кодовоїкомбінації знайдіть на пластиковій радіо-карті, яка додається до нового автомобіля. Або дізнайтеся цю інформацію в сервісі Nissan.
6
Код вводите послідовно, кнопками 1, 2, 3 і 4. Першу цифру введіть, натискаючи кнопку +1 стільки раз, скільки буде потрібно для встановлення потрібного значення першої цифри. Для введення наступної цифри коду і підтвердження кодовоїкомбінації натискайте кнопку, розташовану праворуч і позначену стрілкою, спрямованої вгору.