Як перемикати цифри на букви на ноутбуці. нанівець буку нектотирие кнопки пічатают цифри.

Якщо ви є власником ноутбука, то, можливо, стикалися з такою проблемою, коли замість деяких букв друкуються цифри . Хтось вважає, що винен вірус. Користувачі скачують різні утиліти і запускають перевірку системи. Рішення завдання криється зовсім в іншому, просто вивчіть призначення кнопок на клавіатурі.
Вам знадобиться
  • - Ноутбук;
  • - Стандартна USB клавіатура.
Інструкція
1
Щоб знайти команди, що відповідають за перемикання букв на цифри , потрібно знати призначення клавіш на клавіатурі. Майте на увазі, деякі функції включаються однією клавішею, а інші натисканням декількох кнопок. Іноді про включення/виключення режимі свідчать спеціальні індикатори.
2
Наприклад, якщо ви натиснете клавішу «Insert» - увімкніть режим заміщення раніше набраних символів. Текст буде автоматично стиратися, а новий друкуватися поверх існуючих букв. Ви не помітите включення цієї функції, так як індикатори про утримуючи клавішу «Insert» чи не свідчать.
3
При натиснутій клавіші «PageUp», вміст сторінки переміститься вгору, якщо клацнули «PageDown» - вниз. Використовуйте ці кнопки для роботи з текстом - це особливо зручно при відсутності мишки.
4
Отже, щоб вміти поводитися з кнопками, знайте, що за роботу малої цифрової клавіатури на стандартних Устройтво відповідає клавіша «NumLock». Ці цифри знаходяться з правого боку і схожі на звичайний калькулятор, працюють тільки при включеному режимі «NumLock». Слідкуйте за індикаторами, які знаходяться справа вгорі, за цю функцію відповідає першому лампочка.
5
Стандартна клавіатура з включеним «Numlock», під'єднана до ноутбука, включає цифровий режим автоматично. Малої цифрової клавіатури на ноутбуках немає, але є клавіші, які позначають і цифри , і букви.
6
Щоб відключити цей режим, досить натиснути клавішу «NumLock» на стандартній клавіатурі. Однак якщо ви виявили той же ефект, коли вона вже від'єднана від ноутбука і недоступна, вимкніть функцію сполучення клавіш fn + Insert.
Корисна порада
Майте на увазі, на деяких пристроях, режим може відключатися та іншими клавішами, в будь-якому випадку, стежте за індикаторами на клавіатурі і контролюйте, включення/відключення різних режимів.