Як оформити фасад будинку.

Кажуть: «Людини зустрічають по одягу ...» А як же «зустрічають» тоді будівлю? Звичайно, за його фасаду . Тому оформлення фасаду - справа, що вимагає відповідального і обдуманого підходу.
Вам знадобиться
  • - розчин;
  • - грунтовка;
  • - валик;
  • - фасадна фарба;
  • - шиндель;
  • - панелі навісного фасаду;
  • - утеплювач;
  • - алюмінієва обрешетка.
Інструкція
1
Оштукатурьте фасад. Як правило, до цього способу вдаються, коли кладка цегляного фасаду виконана впустошовку. Для виконання штукатурних робіт використовуються вапняно-гіпсові, цементні і вапняні розчини. Щоб використовуваний розчин добре зчепився зі стіновий поверхнею, обов'язково підготуйте її: очистіть від бруду і пилу, а також прогрунтуйте. Для рівномірного розподілу розчину по поверхні стіни накидайте однакове його кількість на рівну площу. Вирівнюйте штукатурку напівтерком. Зверху така штукатурка покривається фасадною фарбою.
2
Зробіть дерев'яний фасад. Шиндель або дерев'яна черепиця являє собою самостійною каркасною, використання якої дозволяє надати неповторний зовнішній вигляд будь-якого будинку. А кріпити дерев'яну черепицю ви можете як до будинку з бруса, так і до заміського котеджу, побудованому з пористого бетону. Фасад, виконаний з шінделя, не боїться низьких температур і різких температурних перепадів, а також відрізняється низькою теплопровідністю. Зважаючи на це, напрошується висновок: зроблений вами дерев'яний фасад створить унікальний мікроклімат всередині будівлі і захистить будинок від агресивних кліматичних впливів.
3
Встановіть навісний вентильований фасад. Особливість цього фасаду полягає в тому, що між облицювальної поверхнею і фасадом розташований спеціальний зазор, що забезпечує належну вентиляцію. Навісні вентильовані фасади, по суті, вирішують відразу три завдання: утеплюють фасад, захищають його від несприятливих кліматичних процесів і перешкоджають проникненню шуму з вулиці всередину. При цьому навісні вентильовані фасади можуть бути самих різних колірних відтінків, тому вам є з чого вибрати.
Зверніть увагу
Перш ніж вибрати той чи інший оздоблювальний матеріал, обов'язково дізнайтеся про всі його недоліки і переваги!
Корисна порада
До того ж фасади можуть бути виконані з сайдингу, облицювальної цегли та інших декоративних елементів.