Як заквашувати капусту. kogda kvawenaya kapusta zakvawivaetsa.

Квашена капуста багата вітамінами і мікроелементами, особливо в ній багато вітаміну С, що робить її незамінною в профілактиці весняного авітамінозу. Рецепти квашеною капусти настільки різноманітні, наскільки дозволяє фантазія господині. Можна квасити капусту шинкованной або ж рубаної, половинками і навіть цілком. Смак її залежить від рецептури і доданих прянощів. Заготовляють її в діжках, бочках, але найпростіший спосіб - квасити капусту в банку.
Вам знадобиться
    • капуста
    • морква
    • сіль
Інструкція
1
Для квашення придатні тільки середні сорти - у них соковиті хрусткі листя з тонкими прожилками. Спочатку готують качани з розрахунку на одну трилітрову банку 3 кг капусти. Їх миють, знімають верхні зелене листя, відокремлюють від качана.
2
Потім потрібно підготувати моркву. Її кількість залежить від смаку господині. Морква вимити, ножиком зішкребти шкірку і натерти на тертці у вигляді дрібної стружки. Приготувати чисту велику каструлю або таз.
3
Капусту нашаткувати і викласти в підготовлений таз. Змішати з морквою, посолити з розрахунку 3 столових ложки солі на трилітрову банку. Важливо! Сіль повинна бути не йодованої, бажано кам'яну крупну.
4
Після того, як капуста буде добре перемішана, вона пустить сік. Тепер її укласти в простерилізовані банки. Укладати треба шарами, утрамбовуючи дерев'яної ступкою. Коли банка заповниться, її поставити в ємність для збору випливає через край соку.
5
Протягом 3 днів стежити за газообразованием в банках, протикати кілька разів на день капусту дерев'яною паличкою. Якщо це проігнорувати, то капуста вийде несмачна. Так само треба підливати банки витік розсолом, щоб зверху капуста не була суха.
6
Довго тримати капусту в цьому процесі не слід, інакше вона вийде дуже кислою. Після закінчення трьох днів гази майже перестануть виділятися, випустити їх ще раз і закрити банки розпареними пластмасовими кришками. Поставити в холодне місце, де капуста дозріє протягом 10 днів і буде готова до вживання.
Зверніть увагу
Відповідь: капуста не квасять в банках. Найкраще її квасити в діжці, але можна в відрі або великій каструлі.
Корисна порада
Приготування: шинкуємо капусту і моркву, перемішуємо; наливаємо воду у відро, ретельно розчиняємо в ній сіль; невеликими частинами засипаємо в розсіл капусту і моркву і тримаємо їх в розсолі 5 хвилин; отжимаем капусту та моркву і розкладаємо в банки, зверху кладемо брусочки; банки закриваємо кришками і ставимо їх на балкон (в льох); робимо 2 наступні партії капусти, витримуючи кожну на 5 хвилин довше попередньої. Якщо потрібно заквасити капусту додатково, краще розсіл зробити заново.