Як лікувати злоякісну пухлину. злоякісна пухлина чи можна вилікувати.

Злоякісна пухлина , інакше кажучи рак, є одним з найважчих і лякаючих захворювань. Від вірно обраної тактики лікування залежить тривалість і якість життя хворого. Серед перевірених часом методів існують і новаторські.
Інструкція
1
Одним з найдавніших методів лікування злоякісної пухлини є оперативне втручання. Воно ефективно на ранніх стадіях раку і застосовується як окремо, так і у складі комплексної терапії. Проконсультуйтеся з онкологом і хірургом з приводу проведення хірургічного лікування. Якщо пухлина розташована далеко від життєво важливих органів і великих судин, вона швидше за все буде видалена.
2
Найпоширенішим способом боротьби із злоякісною пухлина ю є хіміотерапія. Залежно від схеми лікування і призначених препаратів хімія може проводитися як в стаціонарі, так і амбулаторно. Дуже часто даний вид терапії важко переноситься хворими, тому виконуйте всі призначення лікаря, щоб звести до мінімуму негативну реакцію організму на хіміопрепарати. Плюсом медикаментозного лікування є те, що воно здатне допомогти навіть на пізніх стадіях раку, коли злоякісна пухлина розрослася і дала метастази.
3
Багато злоякісні пухлини чутливі до опромінення, тому променева терапія здатна допомогти хворим, які мають як початкову, так і запущену форму раку. Даний вид лікування, як правило, переноситься краще, ніж хіміотерапія, тому може використовуватися у тих пацієнтів, яким медикаментозні препарати протипоказані зважаючи поганого самопочуття або похилого віку.
4
Одним із сучасних методів лікування злоякісних пухлин є імунотерапія. Однак вона проводиться лише в небагатьох клініках і ефективна не при всіх видах раку. Якщо вам показаний даний вид лікування, візьміть у лікаря напрямок в медичний заклад, де вам зможуть допомогти.
5
Ще одним малопопулярним, але ефективним способом боротьби з раком є фотодинамічна терапія. Вона може проводитися як у хворих у важкому стані, так і в якості протирецидивної терапії у пацієнтів, які закінчили основний курс лікування. З'ясуйте, показана Чи фотодинамічна терапія при вашому захворюванні, і зверніться у клініку, яка має досвід у її проведенні.