Як виконати завмер.

Іноді виникає необхідність виконати чорновий завмер приміщення самому. Заміри потрібні для різних цілей, зазвичай - для планування інтер'єру, встановлення меблів або обладнання. Наприклад, зробіть завмер власної кухні.
Вам знадобиться
  • рулетка;
  • олівець;
  • папір.
Інструкція
1
Спочатку визначте «довжину» приміщення, двічі завмер верб, відстань між стінами на висоті 1,50 м від підлоги і на висоті 2,3 м від підлоги.
2
Потім визначте ширину і висоту приміщення від підлоги до стелі. Заміряйте відстань від кута кімнати до лиштви дверей і відстань від лиштви дверей до протилежної стіни. Переходьте до протилежної стіни, завмер ьте її «довжину». Підіть до вікна і визначте два відстані від кута до краю вікна і від краю вікна до протилежної стіни. Не забувайте проміряти ширину віконного отвору і висоту від верхнього віконного отвору до підлоги.
3
Переходьте до «роботи» з підвіконням: визначте відстань від підлоги до підвіконня; зробіть завмер від торця підвіконня до кута; виміряйте виступ підвіконня від площини стіни вікна.
4
Можна переходити до вентиляційного вікна. Виміряйте його ширину, відстань від кута до початку вентиляційного отвору і висоту від підлоги до вентиляційного отвору.
5
Для тих, у кого встановлено газове обладнання необхідно завмер ить відстань від найближчого кута до газового стояка; видалення газового стояка від стіни із зовнішньої точці труби; висоту від верхньої точки газового відводу до підлоги; висоту від нижнього торця вентиля газового відводу до підлоги; виліт відводу від газового стояка.Всего необхідно виконати 21-22 основних виміри.
6
При завмер е необхідно враховувати місця розташування на стіні електророзеток, розміри всіляких виступів, коробів, труб і радіаторів опалення.
7
Від точності проведених вами завмер ов залежить і загальний вигляд кухонного приміщення. На жаль, наші будинки нерідко бувають побудовані таким чином, що в них немає жодного прямого кута. «Криволінійність» кутів теж необхідно враховувати при завмер ах, інакше вони можуть виявитися просто безглуздими. Чим більше вихідних даних, тим надалі точніше буде складено дизайнерський проект вашої кухонних меблів. Спробуйте зробити на папері схему або ескіз приміщення на підставі даних, отриманих при завмер е.