Як утримувати вдома морську черепаху. морські черепахи будинку.

Морські черепахи - дуже чуйні створення, які здатні сильно прив'язатися до своїх власників. Вони потребують не тільки в любові господаря, але і в турботі і в особливій увазі. Неправильний догляд може привести до хвороб або навіть до ранньої смерті черепахи.
Інструкція
1
Купіть для своєї морської черепахи просторий акваріум та обладнайте його належним чином. В акваріумі обов'язково повинен бути ділянка суші, на який черепаха зможе без праці підійнятися. Якщо такої ділянки не буде, тварина просто потоне. Крім того, в акваріумі завжди повинні бути чиста вода. Можна використовувати для її очищення спеціальні фільтри, однак регулярно міняти воду все одно доведеться.
2
Забезпечте правильне освітлення в акваріумі. Вам знадобиться УФ лампа, яка сприятиме зміцненню панцира черепахи, а також лампа розжарювання, що дозволяє підтримувати в акваріумі потрібну температуру. Лампи слід розташовувати над ділянкою суші, притому відстань від них до поверхні панцира черепахи має бути не менше 20 см і не більше 30 см.
3
Слідкуйте за тим, щоб повітря біля острівця прогрівався до 25-30 градусів С. При цьому в акваріумі повинні бути також прохолодні темні ділянки, в які черепаха зможе запливати. Лампи повинні горіти по 10-12 годин на добу, що відповідає світловому дню.
4
Ніколи не тримайте в одному акваріумі декількох черепах різних розмірів. Крім того, якщо ви помітили, що одна з черепах поводиться агресивно і нападає на інших, її потрібно негайно перемістити в інший акваріум.
5
Годуйте черепаху як рослинною, так і тваринною їжею. Одноманітне харчування може привести до виникнення захворювань і до загибелі черепахи, тому постарайтеся максимально урізноманітнити раціон своєї тварини. Морських черепах можна годувати сиром, вареними яйцями, борошняними хробаками, нежирної рибою, м'ясом, свіжою зеленню, фруктами і овочами.
6
Регулярно давайте черепасі спеціальні вітаміни і мінеральні підгодівлі. Підійде товчена яєчна шкаралупа, кісткова мука, трива, тетравіт і будь-які вітамінні комплекси для черепах.
Черепахи є одними з найстародавніших істот, що нині живуть на землі. Їм більше 200 мільйонів років. Багато заводять собі цих тварин, думаючи, що вони невибагливі і не вимагають особливого догляду. Однак це не так.
Інструкція
1
Черепаха повинна знаходитися в спеціальному відгородженому місці - акваріумі, на дні якого краще покласти товстий шар спеціального наповнювача або паперу. Акваріум обов'язково повинен обігріватися і висвітлюватися світильником. Днем черепаха любить погрітися під лампою, від цього у неї з'являється апетит. Взимку ж лампа просто обов'язкова.
2
У черепахи в поїлки обов'язково повинна бути завжди вода. Миски не повинні бути дуже глибокими, так як сухопутні істоти можуть захлинутися.
3
Для здоров'я черепахи вкрай важливо наявність кальцію в раціоні. Він необхідний для фортеці і правильного розвитку панцира. Кальцій купите в зоомагазині. Давайте його, строго дотримуючись інструкцій, дотримання дози вкрай важливо.
4
Доглядайте за панциром. Влітку натирайте його за допомогою ватного диска рослинним маслом. Це не тільки поліпшить його зовнішній вигляд, але і стане захистом, якщо влітку на дачі вона потрапить під дощ. Масло не дасть намокнути панциру.
5
Обов'язково стежте за апетитом черепахи, що живе в будинку. Якщо вона середнього розміру, при цьому має відмінне здоров'я, то в день вона повинна з'їдати приблизно половину салатного качана або такий же обсяг другий рослинної їжі. Якщо черепаха не їсть або їсть дуже мало, покажіть її ветеринару. Краще, якщо ви будете регулярно зважувати черепаху і записувати дані в блокнот.
6
Взимку черепахи, як і багато інших тварин, впадають в анабіоз. Під час зимової сплячки сповільнюються процеси життєдіяльності, стає рідкісним пульс, інші обмінні процеси завмирають. Зазвичай впадіння в сплячку залежить від погоди. Якщо довго триває гарна тепла погода, то черепаха може не спати до жовтня, звичайно ж вони укладаються на зимовище вже у вересні.
7
Коли ви помітите, що черепаха готова впасти в сплячку, її потрібно помістити в зимовий контейнер. Це може бути картонна або дерев'яна коробка з великою кількістю тирси або стружок, в які істота зариється. Цю коробку потрібно поставити в ящик побільше, в якої покладено теплоізоляційний матеріал, наприклад, газети, пінопласт або торф.
8
Зберігайте зимовий контейнер в темному і прохолодному (але не холодному) місці, де підтримується постійна температура. Перевіряйте її не частіше разу на тиждень.
9
Навесні, коли черепаха прокинеться, вона потребує посиленої уваги. Спочатку вихованець досить млявий, без особливого апетиту, тому пропонуйте кілька видів її улюбленої їжі, щоб вона вибрала. В воду додавайте вітаміни.