Як купити автозапчастини на ринку.

Кожен автовласник рано чи пізно стикається з необхідністю покупки автомобільних запчастин. Можна піти в магазин і купити потрібну деталь, а можна відвідати ринок і вибрати необхідні товари там. На що слід звернути увагу при відвідуванні авторинку, і як правильно себе вести, щоб не стати володарем дешевої, але не надто якісної речі?
Вам знадобиться
  • гроші
Інструкція
1
Будьте пильні - на ринках часто продаються підробки і відновлені деталі. Багато запчастини (наприклад, кульові опори або рульова трапеція), що не відповідають нормам, можуть прямо впливати на безпеку водіння.
2
Якщо ви не дуже добре розбираєтеся в автомобілях, попросіть знаючої людини сходити з вами. Дуже добре, якщо це буде працівник автосервісу, в який ви збираєтеся ставити автомобіль в ремонт. Не зможете знайти професійного ремонтника - шукайте досвідченого автовласника, який зможе підстрахувати вас.
3
При самостійному відвідуванні авторинку обов'язково зверніть увагу, як зберігається товар. Приміром, хімічні товари не повинні знаходитися в холодну пору року на вулиці. Не варто купувати деталі, якщо вони звалені в купу на землі або валяються упереміш у великій коробці. Подібні деталі можуть бути закуплені у «лівих» виробників, не надто турбуються про якість товару, або ж придбані за зниженою ціною на великих виробництвах через шлюбу. Шукайте деталі, які знаходяться в упаковці. Це не є обов'язковою умовою, але може гарантувати прийнятну якість запчастини.
4
Перевіряйте деталі на сліди свіжої фарби. Заздалегідь дізнавайтеся, як повинна в ідеалі виглядати та чи інша деталь і не соромтеся розглядати її. Вимагайте у продавця чек. Це допоможе вам без особливих проблем поміняти бракований товар. Обов'язково запам'ятайте, у кого саме ви купуєте запчастини.
5
Не бійтеся купувати на ринку аксесуари і деталі, які не роблять впливу на безпеку водіння. В цьому випадку ви нічого не втрачаєте, а, навпаки, заощаджуєте - ціна в магазині явно буде вище. Не втрачайте пильність і не відволікайтеся на розповіді продавця про неперевершеного якості його товару. Покладайтеся тільки на себе, на свій досвід і знання.