Як скласти святкову програму.

Найголовнішим моментом успішного проведення свята є його організація. Правильно складена святкова програма подарує веселощі і гарний настрій гостям, а крім того, допоможе уникнути різного роду затримок.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - принтер;
  • - папір;
  • - ручка.
Інструкція
1
Постарайтеся дізнатися якомога докладніше про запрошених на свято гостях: особисту інформацію, кумедні випадки з їхнього життя, захоплення. Всі ці дані допоможуть вам розробити індивідуальну святкову програму . Адже щоб було весело всім, необхідно враховувати вік, інтереси і рід діяльності присутніх.
2
Неважливо, до якої події приурочений свято: зустріч Нового року, ювілей, ранок в дитячому саду або щось інше, головне - щоб він пройшов захоплююче і весело. Тому підберіть тематику для вечора, яка підкреслить конкретну подію і зробить торжество цікавим. Це може бути вечірка в стилі Дикого Заходу, карнавал, російська бал і багато іншого. Щоб задумане вдалося, добре вивчіть обрану тему, використовуйте при складанні сценарію цікаві традиції, історичні відомості.
3
Розділіть програму на кілька відділень. При цьому враховуйте класику сценарних форм: початок (розвиток сюжету), кульмінація і фінал. Постарайтеся в початкову частину не включати важливих моментів, так як можуть бути пріпоздавшіе гості. Не меншу увагу приділіть та завершенню торжества. Адже свято має закінчитися так само гарно, як і починався.
4
Складіть докладний план заходу. У ньому перерахуйте послідовність подій на святі. Напишіть все, що буде сказано публіці і розподіліть ролі серед учасників. Не забудьте позначити тимчасові рамки початку і закінчення кожної дії.
5
Включіть в програму різноманітні вікторини, конкурси, костюмовані персонажі. Не забувайте чергувати розваги з музичними паузами. У плані помітьте, які композиції будете використовувати в якості фону для розваг, а які включіть під час дискотеки. Придумайте кілька додаткових конкурсів на той випадок, якщо залишиться вільний час або відбудуться форс-мажорні обставини.
Корисна порада
Постарайтеся провести хоча б одну репетицію торжества. Це допоможе точно встановити час того чи іншого дійства і, в разі необхідності, внести коректування.