Як приклеїти дзеркало на лобове скло. клёй для приклеюючи дзеркала салону.

Сучасні легкові автомобілі мають вклеєні в лобові стекла дзеркала заднього виду. Але з часом штатний клей старіє і відвалюється. Виникає питання: а як приклеїти? Не їхати ж з такою дрібницею в автосервіс!
Вам знадобиться
  • - спеціальний двокомпонентний клей в праймерів (картриджі);
  • - пістолет для видавлювання клею
Інструкція
1
Не намагайтеся приклеювати дзеркала універсальними моментальними клеями. Використовуйте тільки двокомпонентні продукти спеціального призначення, придбані в автомагазині. Тільки такі види клеїв здатні витримати вологість, перепади температури і вібрації при їзді. Переконайтеся, що використовуваний продукт має не минулий термін придатності. На всякий випадок подбайте про те, щоб під рукою завжди був запасний картридж з клеєм тієї ж марки.
2
Виберіть на лобовому склі місце, де буде розташовуватися дзеркало . Зазвичай його клеять по центру, рівновіддалене від водія і переднього пасажира. Крім того подбайте, щоб місце кріплення дзеркала було захищене від прямих сонячних променів і холодних потоків повітря. Якщо конструкція лобового скла не має ущільнювача, не наклеюйте дзеркало занадто близько до краю скла. При виборі місця приклеювання враховуйте розташування датчика дощу і номера VIN (клей не повинен потрапити в зону його нанесення).
3
Лобове скло і задню частину дзеркала очистіть від забруднень і залишків старого клею, знежирте спиртом і добре просушіть. Видаліть з дзеркала кронштейн і утримувач. На поверхню лобового скла наклейте клейку розмічальну стрічку-сітку в місці установки дзеркала.
4
Для цього знайдіть спеціальну сітку в комплекті до клею. Виріжте заготовку, приклавши до дзеркала. При цьому намагайтеся, щоб форма і розміри заготовки якомога точніше збігалися з самим дзеркало м. Сітку-заготовку приклейте його на лобове скло з боку, зворотної місцем установки дзеркала. Енергійно струсіть праймер і нанесіть клей тонким рівним шаром на зворотну сторону дзеркала. Якщо користуєтеся пістолетом для видавлювання клею, тримайте його вертикально, з невеликим нахилом. Після чого притисніть дзеркало до лобового скла, акуратно натискаючи на нього.
5
Зачекавши не менше 15 хвилин, очистіть клей, що виступив за межі дзеркала, і залиште сушитися на 24 години. При цьому скла передніх дверей тримайте опущеними. За цей час постарайтеся очистити лобове скло від розмічальної плівки і всіх залишків клею. Для прискорення процедури сушки створіть температуру в приміщенні не менше 23 градусів
Корисна порада
Ніколи не змішуйте різні види клеїв, працюючи з одним склом. Перед приклеюванням не забувайте протирати обидві поверхні обезжиривателем і очищувачем.