Як дізнатися модель телефону. увійти в сервіс меню сумісного.

Для тих, кого цікавить питання того, як дізнатися модель телефону, власного або будь-якого іншого, існують кілька варіантів вирішення даної проблеми.

Наприклад, модель телефону можна дізнатися, не знімаючи кришки завдяки IMEI, який, в свою чергу, висвічується на дисплеї телефону після введення в режимі очікування послідовності цифр і знаків: * # 06 # .Узнать і перевірити модель телефону також можна завдяки численним онлайн сервісів, які сьогодні в достатній кількості можна знайти у всесвітній павутині. Один з таких сервісів, наприклад, створений організацією, що носить назву International Numbering Plans.Сервіс від даної організації володіє електронною формою, в графу якої, під назвою Enter IMEI Number Below, необхідно ввести наявний IMEI і потім натиснути кнопку Analyse.По підсумками даної маніпуляції в наступних графах електронної форми будуть відображені такі дані: - графа Type Allocation Folder - виробник телефону; - графа Mobile Equipment Type - модель телефону; - графа Primary Market - приналежність до певного ринку; Модель телефону можна також дізнатися завдяки програмі TAC-List Free, яка володіє постійно оновлюються базами даних практично в режимі реального часу. Для тих, кого не задовольнили результати роботи з пошуковими базами в інтернеті, існує ще один спосіб дізнатися, до якої ж моделі відноситься його телефон. Для цього способу також доведеться вдатися до допомоги інтернету. У даній варіанті пропонується візуально порівняти наявну на руках модель з тими, які розміщуються в добірках на численних сторінках в інтернеті. Хоча подібний спосіб не настільки швидкий, проте досить ефективний.

Останнім часом на ринку мобільних телефонів спостерігається збільшення попиту, що призводить до збільшення кількості пропозицій. Зі збільшенням виробництва мобільних апаратів з'явилася деяка плутанина в моделях. За короткий проміжок в півроку на ринку може з'явитися кілька типів однієї моделі телефону . Щоб точно визначити модель телефону , необхідно знати ці моделі в обличчя або знати способи визначення конкретної моделі.
Вам знадобиться
  • Визначення моделі телефону.
Інструкція
1
Насамперед, модель нового або недавно придбаного телефону можна за кількома ознаками: - коробка від телефону - на коробці завжди буде інформація про те, що лежить всередині, хочете ви цього чи ні; - інструкція по експлуатації - вона також містить інформацію про дану модель телефону і фотографію телефонного апарату; - батарея або корпус телефону - виробником телефону прийнято вказувати модель на батареї або на корпусі телефону (під батареєю).
2
Якщо з якихось причин з'ясувати модель телефону не вдалося, то вам допоможе індивідуальний номер телефону , який називається кодом телефону . Для отримання інформації про модель телефону , необхідно на робочому столі телефону ввести наступну комбінацію: * # 0000 #. Після введення останнього знака, на екрані з'явиться назва виробника і модель вашого телефону .
3
Також можна дізнатися модель телефону за допомогою коду телефону та мережі інтернет. Під батареєю будь-якого телефону знаходиться такий код (IMEI-код). Також цей код можна дізнатися після введення комбінації * # 06 #. Цей код треба ввести на сторіночку сайту numberingplans.com: перейдіть на сайт і натисніть посилання Number analysis tools, введіть IMEI-код в поле Enter IMEI number below і натисніть кнопку Analyse - на новій сторінці ви побачите модель свого телефону .