Як поміняти масло в АКПП в автомобілі Nissan. Як поміняти масло акпп.

Заміна масла є в основному стандартною процедурою, яка однакова при обслуговуванні практично всіх автомобілів та їх моделей. Однак при заміні масла в АКПП машини Nissan можуть виникнути певні труднощі, які можливо вирішити самостійно.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - ємність для відпрацьованого масла;
  • - ключ для зливної пробки.
Інструкція
1
Прогрейте двигун безпосередньо перед заміною масла, щоб відпрацьоване масло в повному обсязі і якомога швидше злилося. По завершенню цієї дії, заженете автомобіль на естакаду або в гараж з оглядовою ямою. Пробку, яка знаходиться на масло наливний горловині, необхідно зняти.
2
Після цього погляньте знизу на передню частину вашого автомобіля. На внутрішній стороні одного з коліс знайдіть невеликий люк. Також знайдіть зливну пробку, яка знаходиться в районі картера. Щоб зібрати відпрацьоване масло , підставте пляшку, відро, стару каструлю і відверніть зливну пробку. Не можна зливати масло на землю. Акуратно зніміть люк допомогою від'єднання пістонів кріплення.
3
Знайдіть шківи і масляний фільтр, які розташовані в ніші під люком, і беріться відвертати фільтр. Робіть це так, щоб не забруднити масло м ні одяг, ні шківи. Коли відпрацьоване масло буде повністю злито, начисто витріть посадочне місце масло фільтра. Після поставте новий масляний фільтр (це потрібно робити при кожній заміні масла).
4
Змастіть прокладку фільтра свіжим моторним масло м для установки нового масло фільтра, а фільтруючий елемент укрутіть з моментом затяжки 15-20 Нм. Очистіть від нальоту зливну пробку, після чого замініть старе відпрацьоване кільце новим. Якщо у вас немає при собі нового мідного кільця, скористайтеся старим, попередньо загостривши його і остудивши в холодній воді. Завертайте пробку при зусиллі 30-40 Нм.
5
Залийте нове масло в масло наливну горловину і перевірте щупом його рівень. Заведіть двигун і перевірте датчики тиску масла. Якщо буде необхідно, долийте до потрібного рівня. Потім поставте люк на місце і загорніть пробку.
Корисна порада
Якщо ви експлуатуєте автомобіль в важких умовах, заміну масла слід виробляти частіше, ніж зазвичай.