Як справити день народження вдома. Як привітати дочку з днем ??народження.

Якщо ви плануєте відзначити свій день народження вдома, то в цьому є свої плюси: не треба витрачатися на замовлення ресторану або кафе, можна гуляти скільки завгодно часу і не піклуватися про те, що пора закруглятися і якось добиратися додому . Головне пам'ятати, що ваш день народження - це не просто вечірка в колі друзів і родичів, а все-таки ваш особистий свято. Відзначити його потрібно весело, завзято і постаратися зробити так, щоб він запам'ятався всім надовго. Адже, як відомо, день народження буває тільки раз на рік.
Інструкція
1
Святково прикрасьте кімнату, де проходитиме вечір. Приготуйте стіл, на якому будуть представлені всі ваші фірмові страви. У його центрі поставте вишуканий торт. Але цвяхом свята, не повинно бути, сидіння за столом і поглинання салатів, потрібно обов'язково веселити гостей, інакше ваш день народження перетвориться на звичайний, нудний вечерю з багатим частуванням.
2
Для того щоб свято виявився веселим, заздалегідь призначте, хто буде тамадою. Тамада починатиме конкурси та вести весь захід. Придумайте різноманітні веселі конкурси з розігруванням невеликих призів. Це можуть бути запальні танці під назвою «Хто, кого перетанцює», спів в караоке на краще виконання пісні. Можете влаштувати показ мод, брати участь в перевдяганні повинні гості, перемагає той, хто вишуканіше всього продемонструє своє вбрання. Конкурс під назвою «Вгадай хто», одному гостю зав'язати очі, і він буде вгадувати, кого спіймав. Можете влаштувати конкурс «Хто більше всіх заспіває частівок». Загалом, доклавши трохи фантазії, ваші гості не засидиться на одному місці, і не будуть нудьгувати, а запам'ятають тільки те, як вони славно повеселилися.
3
Ну і звичайно не забувайте, що ви на святі господар, а господар повинен бути гостинним, на частування щедрим, а приймаючи подарунки, вдячним. І тоді всі гості захочуть побувати на вашому дні народження ще жоден раз і будуть згадувати його дуже довго.
Зверніть увагу
День народження вдома - це, мабуть, один з найпопулярніших варіантів святкування в нашій країні. Ви не залежите від настрою кухаря в ресторані і репертуару музикантів, вам не заважають люди за сусідніми столиками.
Корисна порада
Де і в якій обстановці буде доречно проводити або влаштовувати конкурси на день народження або на ювілей, відповідь дуже проста. Найкраще влаштовувати розіграші, ігри для гостей або ті ж самі конкурси будинку. Періодично ви збираєтеся з друзями на всякі свята - дні народження, або просто випити, або ... ну загалом, з чим - з чим, а вже з приводом проблем у вас точно не виникає.