Як прикрасити дитячий день народження. Як зробити прикраса на день народження.

День народження - це свято, яке малюки чекають з великим нетерпінням. Щоб враження у крихти від цього дня залишилися найрадісніші, подбайте не лише про подарунок та святковому столі, але і про прикрашання квартири. Варіантів вибору існує безліч, тому підключіть все ваше творчість і фантазію.
Інструкція
1
Прикрашати житло краще пізно ввечері або рано вранці, поки іменинник спить. Уявіть захват вашого чада, коли він прокинеться в кімнаті, дбайливо прикрашеної для нього мамою і татом. Він одразу відчує, що це особливий день, і він головний герой свята.
2
Самий безпрограшний варіант прикраси дитячого свята - це повітряні кулі. Наповнені гелієм кульки можна пустити під стелю або надути їх самим і розкидати по підлозі. Крім того, можна замовити прикрасу кульками в спеціальну фірму. Там вам зроблять не тільки святкові гірлянди і букети, а й виготовлять забавного чоловічка або веселого клоуна. Звичайно, такий варіант обійдеться дещо дорожче.
3
Можна прикрасити квартиру в день народження малюка в певному кольорі, наприклад жовтому або червоному. Заздалегідь попередьте гостей, нехай вони одягнуться відповідно. Придбайте кулі, бантики, серветки, посуд однакової забарвлення, але не переборщіть, від одноманітності кольору у гостей і іменинника може просто зарябіти в очах. Для дітлахів постарше можна оформити квартиру у вигляді казки чи мультфільму. Заздалегідь підготуйте всі атрибути і героїв інсценівки.
4
Оформіть стінгазету з фотографіями дитини, з його малюнками, відбитками ніжок та ручок. Складете кумедні написи до них, привітання. Залиште пусте місце, нехай гості теж напишуть на пам'ять свої побажання.
5
На стіни в квартирі можна повісити різноманітні бантики, гірлянди, композиції, головне підійти до справи з душею.
6
На вхідні двері повісьте плакат, де буде написано про те, що за подія за нею відбувається. Закріпіть на ній кілька кульок і бантиків, фотографію маленького іменинника, нехай у гостей буде гарний настрій, ледь вони підійдуть до дверей.