Чому з'являються нові родимки.

Як правило, людина народжується без родимок (невусів), вони з'являються протягом усього життя. Але у одного їх декілька штук, у іншого - ними обсипано все тіло. Поява невусів пов'язано зі зміною гормонального балансу і впливом ультрафіолету.
Перші родимки починають з'являтися у віці 1-2 років, найчастіше вони малопомітні і не виділяються на тілі малюка. Невус являє собою клітини шкіри, в яких відбувається утворення пігменту під впливом меланіну. Це є вродженим пороком шкіри або набутими доброякісними новообразованиями.Наиболее помітними вони стають в період статевого дозрівання, коли відбуваються гормональні зміни в організмі. В період вагітності також зафіксовано збільшення кількості родимок і їх размеров.Большое кількість родимок не повинно стати причиною для хвилювання, якщо новоутворення на шкірі не міняють колір, розмір, не кровоточать. Якщо ж який-небудь ознаки є, то необхідно негайно звернутися до фахівця, так як це може бути сигналом початку онкологічного процесса.Появленіе родимок червоного кольору пов'язано з порушенням ліпідного обміну в організмі або з розвитком дерматологічної патології. Як правило, точну причину появи такого виду родимих плям зможе тільки досвідчений лікар. Найчастіше вони видаляються за допомогою лазерного устаткування в комплексі з курсом терапіі.Еще одним різновидом невуса є висяча родимка, яка з'являється з причини виникнення в організмі вірусу папіломи. Звичайно ж, не слід самостійно намагатися позбутися її, що може привести до несприятливих наслідків. Таким чином, існує три категорії родимок. Одні абсолютно безпечні і не заподіюють незручності, інші мають певну ступінь ризику для здоров'я людини, а третя категорія підлягає обов'язковому та негайному видаленню з поверхні шкіри.
Родимки починають з'являтися на тілі людини вже в дитячому віці, і з роками їх кількість тільки зростає. У деяких людей вони малопомітні і не привертають уваги, а комусь ці утворення доставляють безліч незручностей. Існує ряд передумов для виникнення родимок.
Інструкція
1
Медики відносять родимки до рідних плям, або невусам. Ці новоутворення формуються на шкірі людини під впливом меланіну, представляючи собою клітини, що містять у величезній кількості біологічний пігмент.
2
У дітей родимки з'являються зазвичай невеликих розмірів, з роками ж вони стають більше, а їх кількість збільшується. Відбувається це під дією гормонів, що підтверджується даними, згідно з якими активне утворення невусів відбувається в період вагітності. До інших причин виникнення родимок відносять вплив на шкіру ультрафіолетових променів.
3
Відповідно до досліджень, родимки найчастіше з'являються у людини на обличчі. Це обумовлено, швидше за все, тим, що особа є частиною тіла, найбільш відкритою для впливу сонця. Однак для родимок немає «заборонених місць» на тілі людини - вони з'являються навіть на слизових оболонках і під шкірою, і не завжди можуть бути помічені навіть при медичному огляді. Людина може навіть не підозрювати про деякі родимках, існуючих на його тілі.
4
За однією з версій, поява червоних родимок свідчить про порушення в роботі товстої кишки і підшлункової залози. Але ця точка зору в багатьох учених викликає сумніву, оскільки до цих пір не знайшла наукового підтвердження. Виникнення невусів червоного кольору сучасна медицина пов'язує з порушенням ліпідного обміну і відносить ці утворення до дерматологічних патологій.
5
«Висячі» родимки часто теж вважають різновидом невуса, але насправді ці утворення називаються папіломами, які з'являються на тілі під впливом епітеліотропним вірусу папіломи людини.
6
Деякі родимки абсолютно безпечні, інші піддають здоров'я людини певному ризику, а треті можуть бути причиною виникнення злоякісних пухлин.