Як зробити снігохід.

Чистий морозне повітря, адреналін від швидкої їзди, можливість досягти природи, не пошкоджене людиною і далекою від цивілізації - все це може дати вам снігохід . Якщо у вас немає можливості купити новий снігохід , спробуйте зібрати його самостійно.
Вам знадобиться
  • - різні деталі від автомобіля «Запорожець», «Жигулі», ГАЗ-66, моторолера «Мураха», мотоцикла «ІЖ»;
  • - інструменти: зварювальний апарат, дриль, шуруповерт і т.д .;
  • - вмілі руки.
Інструкція
1
З фанерних листів (12 мм) зберіть корпус снігохід а, каркас зробіть з алюмінієвих куточків 15х15х2,5 мм. Для більшої герметичності фанерні листи приєднуйте до каркаса через прогумовану тканину.
2
Зваріть раму трансмісії з різних сталевих труб, квадратів і куточків. Передній бампер зробіть з куточка, пізніше до нього буде кріпитися болтами моторний відсік. Між швелерної балкою і бампером уварені перехідник, зігнутий у вигляді швелера із сталевого листа. На балку помістіть чотири майданчики для двигуна. Приварите кронштейни для гальмівного циліндра і для керма (кермо і гальмівний циліндр можете взяти від автомобіля «Запорожець»).
3
Щоб розташувати на трансмісійної рамі пристрій для натягування вторинної ланцюга трансмісії, закріпіть спеціальний майданчик з двома отворами. У передній стінці кабіни зробіть отвір розміром 270х155 мм для того, щоб кронштейн для керма і частина диференціала опинилися в кабіні. Після повної установки закрийте цей отвір кришкою.
4
Двигун для снігохід а візьміть від вантажного мопеда «Мураха», бажано разом з рамою. Одягніть провідну зірочку (z = 14) на вихлопної вал двигуна, первинну ланцюг (крок 12,7 мм) простягніть від неї до відомою зірочці (від мотоцикла «Восход», z = 42) на проміжному редукторі.
5
Розташуйте там же дві провідних зірочки (z = 11) і з'єднайте їх вторинними ланцюгами (крок 15,875) з зірочками від мотоцикла «ІЖ» (z = 42).
6
Зріжте від старої балки "Жигулів" фланці і виготовте з них корпусу для підшипників. Від "Жигулів" також візьміть півосі з гальмівними барабанами і дисками коліс.
7
Доробіть диски, що складаються з гумових камер від тракторного візка або автомобіля ГАЗ-66, під пневматики. Виготовте передні підвіски з горизонтальних панчіх (панчохи виготовте самостійно з труби діаметром 50х3 мм) і зміцните їх підкосами.
8
Обладнайте снігохід гальмами від «Жигулів», педалями і рульовим механізмом від «Запорожця». Виготовте самостійно паливний бак з оцинкованого сталевого листа. Встановіть необхідне для саморобного снігохід а електрообладнання: фару, покажчики поворотів, стоп-сигнал і габаритні вогні.
Корисна порада
Якщо у вас немає всіх необхідних деталей для того, щоб зібрати снігохід, походіть по друзям і знайомим, цілком можливо, у них в гаражі завалявся непотрібний мотоцикл або запчастини від старого мопеда.