Як зшити пишну спідницю. Як зшити спідницю з фатину схема.

Спідниця залишається незамінним предметом жіночого гардеробу. А маленькі дівчатка готові міняти цю деталь одягу кожен день. Чим же порадувати свою модницю до чергового свята? Зшийте пишну спідницю з фатину. Залежно від довжини і кольору така спідниця може служити костюмом балерини, феї, квітки, сніжинки, принцеси або навіть божої корівки.
Вам знадобиться
  • Прозора синтетична тканина, еластична тасьма, голка, нитки, булавки, сатиновая або атласна стрічка
Інструкція
1
Для того щоб зшити пишну спідницю , вам буде потрібно приблизно 2-3 метра тканини (фатину або тюлю) шириною 140 см, широка еластична тасьма, а також сатиновая стрічка для прикраси пояса. Матеріал для спідниці можна купити в магазині, а можна використовувати старі синтетичні тюлеві фіранки. У першому випадку ви отримаєте великий вибір кольорів та фактур. У другому - зможете заощадити гроші і звільнити антресолі від мотлоху. Пам'ятайте, чим жорсткіший ви вибираєте матеріал, тим більш пишною буде спідниця.
2
Для початку розкроїте всі необхідні деталі. Відріжте шматок еластичної тасьми, вимірявши обхват талії. Гумка повинна щільно триматися на поясі, але і не дуже його перетягувати. Приготовлену тканину розріжте на 50 прямокутних смужок. Ширина цих відрізів 10-15 см, а довжина вираховується за формулою: 2 довжини виробу +10 см. Тепер всі деталі готові, можна приступати безпосередньо до шиття.
3
Спочатку з'єднайте еластичну тасьму в кільце за допомогою нитки та голки. Потім на це кільце починайте надягати підготовлені смужки. Для цього складіть смужку навпіл, таким чином, щоб зверху у неї утворилася умовна «петелька», а знизу перебували вільні кінці. Просуньте під гумку знизу вгору нашу «петлю». Далі простягніть вільні кінці через це «вушко», так, щоб вони опинилися зверху. Повторіть це з рештою смужками. Якщо ви все робите правильно, смужки підтримуються знизу «петельками», що надає спідниці додаткову пишність.
4
Спідниця для дівчинки практично готова. Залишилося її прикрасити. Акуратно наколи сатинову стрічку на пояс спідниці, трохи розтягуючи гумку, щоб виріб можна було вільно одягнути. Не забудьте залишити вільні кінці стрічки, щоб зав'язати бантик. Далі прокладете строчку уздовж стрічки, також злегка розтягуючи пояс. Видаліть шпильки і зав'яжіть бантик.