Як організувати свій день народження. jhufybpjdfnm свій день народження вдома.

Для того щоб ваш день народження пройшов успішно, всім гостям було весело і вони надовго його запам'ятали, потрібно заздалегідь все організувати. Найчастіше день народження справляють у ресторані або кафе. Іноді в сауні, ще рідше на природі чи на дачі. Незалежно від того, де ви збираєтеся святкувати свій день народження, в його організації існують однакові правила.
Інструкція
1
За один місяць до дня народження запросите всіх, кого ви хочете на ньому бачити.
2
Замовте банкетний зал. Обговоріть меню і напої. Висловіть свої побажання з приводу оформлення залу. Якщо будете відзначати на дачі або на природі, то складанням меню займіться самостійно і запросіть помічників для його приготування.
3
Запросіть для проведення свята тамаду, він візьме всі турботи по культурній програмі проведення дня народження на себе. Тоді ви будете звільнені від складання розважальних сценаріїв. В іншому випадку розвага гостей повинен взяти на себе хтось із вашого оточення. Продумайте тоді разом з призначеним тамадою, які розважальні заходи можна влаштувати.
4
Підготуйте музичне оформлення вашого вечора. Заздалегідь придбайте диски з улюбленими піснями. Якщо музика буде жива, то обговоріть репертуар, який буде звучати.
5
Обміркуйте, хто доставить гостей по домівках після застілля.
6
Для приїжджих гостей організуйте нічліг.
7
Вивчіть жартівливі приказки, якими ви будете відповідати на привітання.
8
Можете запросити баяніста для виконання пісень хором. Якщо ви його не хочете запрошувати, то організуйте спів під караоке.