Як одягнути підлітка.

Вибір одягу для підлітка - справа складна і часто невдячна, бо важко вгадати, що саме буде вважатися в їхньому світі найстильнішим і актуальним сьогодні. Але існують універсальні принципи, які допомагають підібрати потрібний образ.
Інструкція
1
Враховуйте побажання «клієнта». Найвірнішим орієнтиром у світі підліткової моди є думка самого підлітка . І нехай їх образ часом буває незграбним, смішним і жахливо непрактичним - тільки вони визначають ключові тенденції. Тому з'ясуйте у підлітка , чого б йому хотілося - слідувати якомусь певному стилю або виділятися з загальної маси.
2
Слідкуйте за тим, щоб одяг був чистим. Це тільки здається, що рвані і волочаться по підлозі штани завжди брудні - вони повинні бути чистими, при цьому неважливо як виглядатиме бахрома після п'ятихвилинної прогулянки вулицями міста. Ще краще привчити підлітка стежити за чистотою свого одягу.
3
Не відмовляйтеся від класики. Звичайно, одягати підлітка в відпрасовані брючки, спідничку в складку і сорочку, застебнуту на всі ґудзики, не треба. Такий одяг цілком доречна для школи і факультативних занять, але для повсякденного носіння не годиться. Тому залиште в шафі місце для одного або двох класичних костюмів (для хлопчиків) і пари комплектів «спідниця-блузка-жакет» (для дівчаток).
4
Уникайте викликають нарядів. Підліткова сексуальність - явище, небезпечне своїми наслідками. Дорослішаючі хлопчики і дівчатка відчувають гормональні емоції, під впливом яких купуються суперкороткі сукні, блузки з відвертими вирізами і т.д. Контролювати вміст гардероба підлітка потрібно постійно - якщо не купите ви, то можна взяти одяг у подруги або друга. Завжди пояснюйте, чим чревата зайва вульгарність і розкутість - інших способів проявити свою індивідуальність предостатньо.
5
Одяг має бути практичною. Дитину слід з дитинства привчати до того, що формувати гардероб потрібно з розумом - в ньому завжди повинна бути пара-трійка універсальних предметів, які можна комбінувати з іншими деталями або аксесуарами. Підлітковий стиль ближче до спортивного, а підібрати такий одяг нескладно - достатньо лише контролювати якість речей, їх безпеку для здоров'я.
6
Підбирайте одяг відповідно статтю дитини. Якщо дівчинка любить носити спортивні штани і розтягнуті футболки, то ситуацію необхідно виправляти якомога раніше - від дитячих звичок досить важко позбавлятися. Подавайте приклад - мама повинна одягатися жіночно і красиво, тато повинен виглядати брутально, але елегантно.