Що таке філологія.

Філологію ще називають мистецтвом слова - це термін, що поєднує кілька дисциплін, кожна з яких вивчає культуру через літературні джерела. Без цієї гуманітарної науки немислимо існування націй і народностей - саме мова та література зробили кожну з них «реальною».
Інструкція
1
Окремі науки філології вивчають мови і діалекти, літературу різних країн і народностей, фольклорні сюжети і т.д. Це досить велика область знань, але саме поняття охоплює і культуру мовлення кожної окремої людини, багатство чи убогість лексикону, від чого залежить, наскільки зрозуміла його мова - це практична сторона філології.
2
Філологію вивчають в інститутах і університетах, а фахівці стають вчителями, перекладачами, дослідниками, письменниками і т.д. Будь філолог - це людина грамотна, його мова зрозуміла і связна, його пропозиції і фрази збудовані граматично і стилістично вірно, його приємно слухати.
3
Вивчення філології часто вважається неперспективним вкладенням ресурсів, адже вчителі і вчені не заробляють більше юристів та менеджерів. Це стереотип, який виробився в останні роки, і він не відповідає реальності. Люди, що займаються вивченням іноземних мов, можуть отримувати за свою діяльність хороші гроші, займаючись при цьому улюбленою справою. Філологія дає можливість заробити людям творчим і захопливим, а тим, кому важливіше номінальний статус людини, який закінчив вищий навчальний заклад , не допоможе ніяка мотивація.
4
Філологію часто змішують з філософією, що в корені помилково. Це різні дисципліни: філософія заснована на міркуваннях і доказах загалом, нематеріальному сенсі, а філологія намагається зрозуміти те, що було написано і висловлено. Робота зі словом, у якому укладено духовний світ епох і народів, вимагає справжнього захоплення своєю справою, бажанням зрозуміти суть сучасних подій, знайти зв'язок з минулим. Навчитися розуміти філологічне значення слова - значить осмислити всю структуру взаємопов'язаних понять і витягнути на поверхню суть, істинне визначення, яке набагато ширше простого і ємного слова.
5
Якщо ви навчитеся розуміти текст з лінгвістичної точки зору, то вашому розумінню стануть доступні цілі епохи та історичні події. У відомому сенсі філологія пов'язує всі науки, адже саме вона дає можливість пов'язати слова і їх поєднання зі змістом. Це основа будь-якої культури, яка накопичує цінності і саме за рахунок цього рухається вперед.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bzN64rNg-gE