Як привітати Діда Мороза з Новим роком.

Дід Мороз як і всі святкує Новий рік. Діти і дорослі з усього світу приїжджають на батьківщину казкового чарівника Великий Устюг для того, щоб привітати героя казок з цим чудовим святом і вручити йому різні подарунки.
Інструкція
1
Заздалегідь до початку Нового року придбайте квитки до Великого Устюга, що знаходиться на Російському Півночі (зазвичай маршрут до нього пролягає через Москву транзитом). З 1999 року це місто оголошений батьківщиною всеросійського Діда Мороза.
2
На випадок, якщо особисто не вийде привітати казкового героя Діда Мороза, приготуйте привітання, написане на папері. Старий дуже любить читати листи, а особливо від дітей. Саме тому в дні свята помічники Діда Мороза виставляють спеціально для цієї мети поштову скриньку, до який будь-яка людина може опустити для казкового героя лист з поздоровленнями. Цією можливістю користуються з великим задоволенням як місцеві жителі, так і туристи.
3
Придбайте новорічний подарунок не тільки для Діда Мороза, а й для Снігуроньки, його улюбленої внучки. Вона, як відомо, дуже любить солодощі, втім, як і всі діти. А дід Снігуроньки щороку робить їй подарунок у вигляді величезної цукерки, яка володіє чарівними властивостями. Відомо, що хто покуштує цю солодкість, стане добрішим, і у нього з'явиться бажання робити добрі вчинки, а душа його наповниться радістю. Найкращий подарунок для Діда Мороза - це сани. З року в рік він отримує їх від своїх друзів.
4
Дід Мороз любить дивитися в очі поздоровляє, саме тому особисто подаруйте герою казок подарунок (краще зроблений своїми руками) на торжестві.
5
Не забудьте купити або пошити костюм для новорічного карнавалу, адже в чудове свято Новий рік всі діти в образах казкових героїв і істот вітають Діда Мороза, тим самим вони потрапляють хоча б на один день у світ чудес.
6
Якщо у вас немає можливості приїхати до казкового героя і особисто привітати його, ви можете написати йому листа в інтернеті http://twitter.com/#!/dedmorozzz або відправити поштою Росії за адресою 162390, Вологодська область, м Великий Устюг, а/с 10 "Дім Діда Мороза".
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CWoxnnBNhoo