Як намалювати ялинову гілку.

Напередодні новорічних свят актуально створювати листівки на відповідну тематику. Одним з таких зображень може стати ялинова гілка, яку не складно намалювати самостійно.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Приготуйте заготовку листівки, простий олівець і гумку. Розташуйте заготовку горизонтально або вертикально, даний малюнок займає квадратну площу. За допомогою простого олівця почніть виконувати начерк, слідуючи нижчевикладеним вказівкам.
2
Намалюйте основу гілочки - діагональ. Від неї проведіть наскільки коротеньких гілочок різної довжини. У підстави головної гілки другорядні гілочки будуть довшими, ніж біля її основи. І хоч вони й малюються з боків, але направлені туди ж, куди і кінець основної гілки. Намалюйте на гілки невеликий овал - начерк ялинової шишки.
3
Тепер позначте контур хвої на гілочках. Слідкуйте, щоб відстань від контуру до гілки скрізь було приблизно однаково. На шишці накидайте її лусочки. Для цього за формою її намалюйте клітку, проводячи лінії по діагоналі.
4
Прорисуйте акуратно голки на гілочці. Малюнок носить декоративний характер, тому хвоя може здатися вам злегка товстуватими - нічого страшного. За допомогою ластику зітріть допоміжні лінії кордону хвої.
5
Уточніть рисунок голочок. Прорисуйте лусочки шишки, закругляя кути у утворилися «ромбів». Зверніть увагу, що лусочки крупніше в середині і зменшуються до кінця й підставі шишки. Ластиком зітріть непотрібні лінії. Приготуйте матеріали для роботи в кольорі.
6
Для цього малюнка найкраще підійдуть фарби - акварель або гуаш, можна використовувати змішану техніку. Почніть роботу з фону, заливши його кольором, добре розведеним водою. Далі можна злегка посилити насиченість фону навколо малюнка. Гілку їли покривайте зеленим кольором. Нижні частини можете прітемніть більш насиченим кольором або змішайте зелений з синім. Верхні частини гілочки можете висвітлити білим або жовтим кольором. Шишку покривайте коричневим кольором. Жовтим кольором висвітліть середину, синім - тіні від лусочок, тим самим підкреслюючи їх. Шишка темніше в нижній і верхній частині.
7
Після того як робота висохла, за допомогою чорної гелиевой ручки або тонкого чорного фломастера виконайте обведення малюнка, вималювати голочки і лусочки. Таким чином ваш малюнок стане більш чітким. Еловая гілочка готова!
Щоб передати атмосферу події, не обов'язково зображати його у всіх подробицях, часто достатньо зауважити найхарактерніші деталі. Це відноситься і до свята Нового року - відчути запах мандаринів і почути хрускіт снігу можна, поглянувши на картинку, на якій буде зображена всього лише гілочка ялини.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - акварель;
  • - кисті;
  • - палітра.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу для акварелі. Постарайтеся знайти матеріал не білого кольору, а затонованих, відтінку слонової кістки. Легкими трохи помітними лініями олівця розмітьте його простір. Розділіть листок навпіл по горизонталі і по вертикалі. У лівій верхній частині будуть розташовуватися дзвіночки, кульку і шишка. Правий нижній квадрат урівноважений найгустішої частиною ялинової лапи. У решти ділянках залиште трохи «повітря».
2
Уточніть форму прикрас на ялинці. Для кульки намалюйте вертикальну і горизонтальну осі (вони повинні бути рівними по довжині). У центрі намалюйте еліпс, який позначить об'єм кулі. З'єднайте плавними лініями кінці осей і боки еліпса, щоб завершити побудову форми. Лінії осі і задньої частини еліпса зітріть, а передній його ділянку зробіть дуже світлим, трохи видимим.
3
Для кожного з дзвіночків також намалюйте окрему вісь. Вони розташовуватимуться під кутом 45 градусів один до одного. Еліпси в нижній і верхній частинах дзвіночків зробіть різними по ширині.
4
Обриси шишки накидайте приблизно. Головне - домогтися її правдоподібного зображення.
5
Гілку їли не промальовувати в подробицях. Досить буде позначити основи гілок, а голки краще намалювати відразу фарбами.
6
Розмальовуйте малюнок аквареллю. Візьміть найтоншу пензлик (№1), змішайте в палітрі світло-коричневий колір з невеликою кількістю червоного. Тонкими лініями позначте кулю. Коли фарба підсохне, размойте її чистою пензликом на лівій стороні предмета, яка більше освітлена.
7
На центральній частині дзвіночків намалюйте кольоровий рефлекс від стрічок. Для цього використовуйте світло-коричневий і бордовий кольори. У затінених ділянках з боків нанесіть смуги темно-коричневого з зеленим і жовтого.
8
Для зображення шишки вам знадобляться декілька відтінків коричневого і синій. На освітлених ділянках додавайте до коричневому холодний відтінок, при переході в тінь використовуйте теплий червонуватий.
9
Самая кропітка робота чекає при розфарбовуванні гілки ялини. Кожну голку намалюйте одним кольором. Потім, коли він висохне, нанесіть на кожну з голок різні відтінки. Подивіться, на якій частині зелень більш темна, а де - світліше і холодніше за відтінком. За таким же принципом розберіть за відтінками й самі гілочки по всій їх довжині.