Як повернути гроші за замовлення.

Популярність інтернет-магазинів досягла вершини, тепер практично кожна людина вибирає необхідну річ за допомогою оглядів і відгуків у мережі, будь то побутова техніка, мобільний телефон або ж одяг. Завдяки підвищеному попиту зростає і пропозиція, а також і пов'язане з онлайн-покупками шахрайство. Досить часто виникають і непорозуміння: коли гроші за замовлення оплачені, а товар так і не був доставлений.
Інструкція
1
Повернути гроші за зроблений замовлення не так просто. При оплаті найчастіше використовуються платіжні картки, а відміна платежу може зайняти кілька місяців. Ймовірність того, що після закінчення процедури скасування грошові кошти повернуться на рахунок власника, не так велика.
2
У першу чергу відвідайте банк, картку якого ви використовували при оплаті товару. Напишіть заяву про опротестування списання з карткового рахунку грошових коштів, вказавши день оплати, суму оплати і приблизний час, а також причину опротестування операції. Чим більше даних ви зможете вказати, тим легше буде вирішити вашу проблему, тому постарайтеся знайти рахунок, який часто присилають замовлення Чику менеджери інтернет-магазинів по електронній пошті в якості підтвердження прийняття замовлення а і його оплати.
3
Після цього банк звернеться із запитом в платіжну систему, надавши заяву клієнта, начетов розгляд спірної ситуації, яке може тривати від одного до трьох місяців. Якщо після закінчення строку гроші на рахунок не повернулися, то розгляд закінчився не на вашу користь і банк сприйме це як неправомірне опротестування операції. Це загрожує додатковою оплатою за послуги банку.
4
Якщо ж ви вирішили відмовитися від сплаченого і вже отриманого замовлення а, то розбиратися необхідно з продавцем товару або послуг. Кожна торгова організація встановлює строки, протягом яких приймаються відмови. Як правило, це 1-2 тижні.
5
Якщо спробувати повернути гроші за замовлення після встановлених термінів, то можуть виникнути складності. У будь-якому випадку вам необхідно скласти лист з проханням повернути гроші і відправити його продавцю. Якщо продавець вважатиме, що ваша заява про повернення коштів правомірно, то гроші можуть зарахувати на внутрішній користувальницький рахунок інтернет-магазину для оплати майбутніх покупок, або ж повернути на картковий рахунок, утримавши витрати на доставку товару в тому випадку, якщо він все-таки був доставлений. Повернення коштів, як правило, відбувається протягом двох тижнів.
6
Намагайтеся не розраховуватися платіжними картами за покупку товарів на сумнівних сайтах в мережі щоб уникнути проблем.
Зверніть увагу
Міжнародні платіжні системи пропонують своїм клієнтам строк 45-120 днів для скасування платежу. По закінченні цього терміну процедуру скасування здійснити буде неможливо.