Як укладати зачіску "каскад". укладка на стрижку каскад.

Останнім часом дуже популярна стала стрижка «каскад» (драбинка), вона нітрохи не поступається, наприклад, модному «каре» або «боб». Щоб зачіска зберігала свою форму, волосся необхідно правильно укладати.
Вам знадобиться
  • - фен;
  • - гель для волосся або віск;
  • - лак;
  • - кругла гребінець;
  • - плоска гребінець;
  • - праску для волосся.
Інструкція
1
Вимийте волосся, злегка промокніть їх рушником. Нахиліть голову вниз і за допомогою фена просушіть локони, рухаючись у напрямку від верхівки до кінчиків. Після чого за допомогою пальців укладіть волосся. Нанесіть на пальці невелику кількість воску або гелю і укладіть кінчики, загортаючи їх всередину. Зафіксуйте всю укладку лаком.
2
Щоб отримати святкову зачіску при стрижці «каскад», нанесіть піну на вимиті, трохи вологе волосся. Слідкуйте, щоб піна була нанесена рівномірно, при цьому уникайте великої кількості засоби для укладання в одному місці. Висушіть волосся за допомогою фена і гребінця, дотримуйтесь напрямок рухів від верхівки до кінчиків. Постарайтеся витягнути окремі локони під кутом дев'яносто градусів. Так волосся вийдуть більш об'ємними. Візьміть круглу гребінець і, підкручуючи волосся всередину або назовні, укладіть кінчики.
3
Вимийте волосся, зліг просушіть рушником. Потім візьміть круглу гребінець і фен і висушіть локони, підвертаючи кінчики, які знаходяться на лінії особи - всередину, а решта - назовні. Для збільшення обсягу даної зачіски начешіть волосся на маківці, злегка підніміть і покладіть, створивши гладку пишну форму. Зафіксуйте отриманий результат лаком.
4
Внесіть зміни і додайте родзинку в свою зачіску за допомогою експерименту з проділом. Тут потрібно саме експериментувати і підбирати, так як на різних волоссі і різної форми обличчя зміна проділу виглядає індивідуально. Щоб зробити рівний проділ, зачешіте вологе волосся назад і розділіть краєм пласкої гребінця на дві рівні половини. Гребінець проводите у напрямку від чола до маківки. Аналогічно можете зробити проділ справа чи зліва, змінюючи тільки лінію поділу волосся.
5
Зробіть зачіску, використовуючи праску для волосся. Висушіть локони режимом теплого повітря, після чого нанесіть на волосся засіб теплового захисту. Витягніть їх праскою, дотримуючись режим згідно інструкції вашого приладу. Створюйте свій імідж, перебуваючи в гарному настрої. Тоді у вас все вийде швидко і красиво.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KOPm6Fg2eHU