Як зробити утеплення будинку.

Додаткове утеплення будинку необхідно проводити завжди, незалежно від того з якого матеріалу зведені стіни і зроблений дах. Зробити це можна відразу при зведенні стін або після закінчення будівництва. Додаткове утеплення допомагає зберегти до 50% тепла і істотно заощадити на опалення.
Вам знадобиться
  • - пароізолірующіе матеріали;
  • - гідроізолюючі матеріали;
  • - теплоізолюючі.
Інструкція
1
Якщо ви зводите стіни з цегли або блоків, то можете відразу проводити утеплення . Для цього достатньо зробити колодязну кладку і засипати колодязі сипучими утеплювачами. Для цього підійде шлак з котельні або керамзит.
2
У міру кладки проводите засипку і трамбують утеплювачі за допомогою трамбувальної палиці. Колодязна кладка дозволяє не проводити додаткове внутрішнє і зовнішнє утеплення стін, але не звільняє від додаткових робіт з утеплення підвального приміщення і даху.
3
Для утеплення підвалу ви можете використовувати пароізолірующіе або рулонні гідроізолюючі матеріали і поверх провести утеплення пінопластом, рулонними або пресованими матеріалами. В якості рулонних або пресованих утеплювачів використовуйте мінеральну вату. Даний матеріал досить дешевий, надійно утеплює і довго служить. Роботи з утеплення можна провести в лічені дні. Для цього достатньо закріпити планки і вставити пресовані плити або обтягнути підвал рулонними матеріалами, закріплюючи їх на планки і саморізи.
4
Щоб провести надійне утеплення стелі, обтягніть його з внутрішньої сторони параізолірующімі або гидроїзолірующимі матеріалами. Зовнішню сторону утепляйте спочатку гідроізоляцією, потім рулонними або пресованими утеплювачами, на них знову закріпіть шар гідроізоляції.
5
Замість зазначеного способу ви можете скористатися засипними матеріалами, такими як глина, земля, шлак, керамзит. При насипанні будь-яких матеріалів спочатку пролийте всі шви рідкою глиною і потім проводите утеплення насипкою. Шар утеплювачів повинен бути не менше 50-70 см.
6
Якщо ви не робили колодязну кладку або будували будинок з бруса, колод, то спочатку протикайте всі шви клоччям, а потім обтягніть утеплювачами.
7
При надійному зовнішньому утепленні внутрішнє утеплення достатньо провести тільки пароізолірующую матеріалами або гідроізолювати для захисту стін від вологи.
8
Обробку зовні і всередині ви можете зробити за власним розсудом. Для зовнішньої обробки підійде тес, штукатурка, облицювальна цегла, сайдинг.