Як оновити старий будинок.

Якщо ваш будинок вже не так гарний, як раніше, або ви вирішили його продати, варто задуматися про те, як його оновити. Можливо, з щілин тягне протягом, дах протікає або будинок зовсім не тримає тепло. Всі ці проблеми легко вирішити за допомогою сучасних технологій і матеріалів, а якщо ви візьмете будівельну бригаду, то і турбуватися практично ні про що не доведеться. Так чи інакше, для того щоб оновити старий будинок , необхідно виконати наступні дії.
Вам знадобиться
  • - час і гроші;
  • - матеріали (покрівельні матеріали, сайдинг, штукатурка, фарба і т.д.);
  • - робочі руки.
Інструкція
1
Почніть надання будинок у нового вигляду з вікон і дверей. Ніяке утеплення не принесе результату, якщо двері та вікна будуть перекошеними і розтріскаються, тому замініть або відреставрують їх.
2
Потім перейдіть до даху. Проведіть ревізію кроквяної системи. Якщо вона досить міцна, просто приберіть сміття, листя, гілки та усуньте невеликі пошкодження. Потім, прямо поверх старого покриття, встановіть контробрешетку і обрешітку. Якщо є можливість, настелите спеціальну гідроізоляційну плівку для кращої ізоляції. Можете також покласти утеплювач і пароізоляційну плівку. Після всіх підготовчих робіт встановіть нове дахове покриття, наприклад, ондулін, металочерепицю або керамопласт.
3
Якщо обстеження кроквяної системи виявило значні пошкодження, покрівля знаходиться в дуже поганому стані, демонтуйте її повністю. Просушіть кілька днів систему строп, обробіть антисептиком. Замініть всі пошкоджені і прийшли в непридатність крокви. Потім встановіть покрівлю так, як у першому випадку.
4
Зробіть правильний водостік, щоб вода з даху не потрапляла на зовнішні стіни і цоколь будинку.
5
Почніть оновлення стін. Якщо стіни будинок а складені з солідних, добре збережених колод, які добре тримають тепло, просто просочіть їх спеціальним складом, проконопатьте заново і пофарбуйте.
6
Якщо необхідно захистити стіни від несприятливого впливу навколишнього середовища і зробити фасад більш ефектним, використовуйте сайдинг. Купуйте необхідну кількість матеріалу і запросіть ремонтну бригаду, врахуйте при цьому, що послуги робочих обійдуться не дешевше вартості матеріалу. Якщо ви впевнені в своїх силах, спробуйте самостійно оббити стіни свого будинок а сайдингом.
7
Незалежно від того, цегляний або дерев'яний у вас будинок , його можна обштукатурити, але для дерев'яного обов'язково зробіть обрешітку. Коли штукатурний шар добре висохне, покрийте його будь-яким декоративним матеріалом по своєму смаку: керамічною плиткою, мармуром, гранітом, декоративною штукатуркою або просто пофарбуйте.
Корисна порада
Перш ніж взятися за оновлення старого будинку, уважно вивчіть його стан і прорахуйте всі витрати (в тому числі і робочої сили). Цілком можливо, що дешевше буде побудувати новий будинок.