Як зробити павутину. Павутина своїми руками.

До павукам у більшості людей ставлення неоднозначне: їх бояться, ненавидять і намагаються знищити. Однак при цьому серед дітей існує прямо-таки культ людини-павука, завдяки чому іграшкові комахи та їх павутини очолюють списки найбажаніших дитячих подарунків. Втім, дорослих ці іграшки іноді теж можуть позбавити. Саморобна павутина вважається відмінним прикрасою для вечірки на честь Хелловіну, коли квартири перетворюються в склепи і житло сімейки Аддамс. Виготовити таку страхітливу павутину нескладно, з цим впорається навіть дитина середнього віку.
Вам знадобиться
  • - пряжа
  • - клей
  • - вода
  • - ножиці
  • - аркуш паперу для випікання
  • - блискітки або флуоресцентні фарби
Інструкція
1
Купіть пряжу потрібного вам кольору: найефектніше виглядатиме біла або чорна павутина, проте все залежить від оточуючих кольорів в кімнаті або тому приміщенні, де ви її розвісите. Товщина пряжі повинна бути порівнянна з розмірами павутини: якщо ви робите невеликий по діаметру елемент декору, то візьміть тонку пряжу. І навпаки: якщо павутина займе половину стелі і спуститься на частину кімнати, пряжа повинна бути товстою.
2
В глибокій мисці зробіть клейку суміш. Для цього змішайте в рівних пропорціях канцелярський клей і холодну воду. Якщо ви хочете, щоб ваша павутина світилася або блищала, в суміш додайте спеціальну флуоресцентну фарбу або блискітки (і те, і інше можна придбати в магазинах для творчості).
3
Візьміть аркуш паперу для випічки, розкладіть його на твердій поверхні: на підлозі або столі. Відріжте від мотка пряжі чотири однакових по довжині мотузочки (їх довжина буде залежати від розмірів вашої павутини), умочіть кожну мотузочку в клейку суміш і викладіть з них на папері сніжинку. Потім, розмотуючи пряжу і занурюючи її в клей з водою, викладайте з неї спіраль, починаючи від центру сніжинки і просуваючись до кінчиків її променів. Коли спіраль обмотає кінці, ваша павутина буде готова. Дочекайтеся, щоб клей підсох і акуратно знімайте виріб з аркуша паперу.