Як бути завжди енергійним.

Млявість і апатія ніколи не з'являються просто так, звичайно цьому передують скажений ритм життя, неправильне харчування та інші провокуючі чинники. Щоб завжди бути бадьорим, потрібно бути здоровим, а цього добитися достатньо легко.
Інструкція
1
Спіть не менше 6-8 годин на добу. Недосипання рано чи пізно дасть про себе знати, що проявиться у вигляді повної апатії і сонливістю. Звичайно, іноді доводиться працювати більше покладеного, але робити це часто вкрай не рекомендується. Ввечері треба займатися приємними справами, відпочивати і розслаблятися.
2
Ніколи не пийте напої з кофеїном на ніч. Ви не зможете заснути, що призведе поганого самопочуття. Увечері приймайте легкий седативний чай, наприклад, з м'яти або меліси. Варто зауважити, що й режим дня відіграє велику роль. Намагайтеся дотримуватися певного графіка, тоді і сонливість НЕ вибиватиме вас з робочої колії.
3
Добре і правильно харчуйтеся. Продукти, що містять велику кількість канцерогенів, провокують млявість. Вживайте в їжу більше фруктів, овочів і натуральних м'ясних продуктів. Чим менше токсичних речовин надходить в організм, тим краще себе почуває людина.
4
Приймайте вітамінні комплекси, адже з продуктів харчування не надходить достатня кількість елементів, необхідних для бадьорості та енергійності людини. Але не захоплюйтеся засобами, які містять гуарану, женьшень або кофеїн. Вони хоч і є у продажу, але пити їх можна особам, які не мають серцево-судинних захворювань.
5
Робіть ранкову зарядку. Активні рухи розганяють кров і дарують бадьорість та енергійність на весь день. Якщо у вас є час з ранку ходити в басейн - скористайтеся ним. Також не завадить і контрастний душ або прохолодна ванна з морською сіллю.
6
Обов'язково ходите у відпустку. Людині необхідно відпочивати від повсякденної суєти, щоб не відбувалося нервових зривів і занепаду сил. Правильно проведена відпустка - запорука бадьорості на весь рік. Приділіть трохи уваги собі.