Як запустити екшен в фотошопі. в Який версії фотошопа можливі екшени.

Програма Adobe Photoshop має широкий набір інструментів для роботи із зображеннями. Кількість можливих дій настільки велике, що на якісну обробку однієї фотографії може йти безліч часу.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Однак, якщо ви повторюєте певний набір дій від фотографії до фотографії, можна об'єднати цей алгоритм в так званий « екшен » і додати в меню програми. Запустіть програму Adobe Photoshop за допомогою ярлика в меню «Пуск». Знайдіть пункт меню Window, а в ньому розділ Actions, за допомогою якого відкривається вікно наявних у розпорядженні програми екшен ів. Щоб створити новий екшен , натисніть на кнопку Create New Action.
2
Відкриється вікно параметрів створюваного елемента. Дайте екшен у зрозумілу назву, щоб згодом ви легко по одній назві могли зрозуміти, що виконує даний алгоритм. Після натискання на кнопку Record, програма почне процес складання нового алгоритму дій. Якщо у вас програмне забезпечення Adobe Photoshop не русифіковане, то назва меню і команди редагування будуть відображені іншими назвами.
3
Проробіть групу операцій, які мають увійти до нового екшен . Ви можете зупиняти запис кліком по відповідній кнопці, а потім знову запускати процес. Після закінчення зупиніть запис і відредагуйте новий екшен у вікні (якщо це необхідно).
4
Щоб запустити новий екшен , зайдіть в список операцій (Actions) і виберіть потрібний алгоритм. Після натискання на кнопку відтворення, всі передбачені операції автоматично виконаються. Екшен також можна запустити для цілого списку фотографій. Для цього в меню File знайдіть пункт Automate, потім Batch і вкажіть потрібні налаштування в вікні вибору параметрів. Виберіть підходящий екшен і запустіть обробку натисканням на кнопку Yes. В цілому ж можна сказати, що запустити певний екшен в програмі Adobe Photoshop не важко, головне володіти основами роботи в програмному пакеті і вміти орієнтуватися в командах.
Прикрасити зображення різними ефектами можна не тільки за допомогою штатних інструментів редактора Photoshop. Для цієї мети можна використовувати додаткові плагіни, кисті, фігури, стилі, градієнти і екшени.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - інсталяційний файл плагіна;
  • - файли з розширенням abr, csh, grd, pat, asl, atn.
Інструкція
1
Одним із способів накладення ефектів на редаговане зображення в Photoshop є застосування додаткових плагінів, незалежних модулів, які підключаються до програми, щоб розширити її можливості. Опис їх дії можна виявити на інтернет-ресурсах, пов'язаних з графічним дизайном.
2
Для підключення плагіна до графічного редактору подвійним кліком запустіть інсталяційний файл, який можна завантажити з сайту розробника, і виконуйте поетапні інструкції. Якщо доповнення було встановлено в папку за замовчуванням, після запуску Photoshop ви зможете виявити опцію для відкриття його вікна в меню Filter або в папці з назвою фірми-розробника, яка з'явиться в тому ж меню.
3
Додати ефекти до картинки можна за допомогою компонентів, які не вимагають установки. До них відносяться кисті, фігури, градієнти, візерунки, стилі і екшени. Кисть для Photoshop представляє собою невеликий файл з розширенням abr. Для використання нової кисті, завантаженої з дизайнерського сайту, увімкніть інструмент Brush, відкрийте палітру кистей і викличте меню, натиснувши на кнопку в правому верхньому куті палітри.
4
Скористайтеся опцією Load Brushes і виберіть файл з новою кистю. Якщо ви хочете додати загружаемую кисть до набору вже відкритих, в діалоговому вікні, яке з'явиться при завантаженні файлу, виберіть пункт Append. При виборі варіанта Replace ви заміните набір кистей, завантажених в програму, зразками, які збережені в відкривається файлі. Для того щоб застосувати нову кисть, клікніть по її іконці в палітрі кистей.
5
Для завантаження в графічний редактор нової фігури увімкніть інструмент Custom Shape Tool, відкрийте палітру із зразками фігур, якшо по кнопці в полі Shape під головним меню. Викличте меню тим же способом, що і при установці кисті, і виберіть опцію Load Shapes. Файл з фігурами має розширення csh.
6
Завантаження градієнта або візерунка не надто відрізняється від додавання в Photoshop фігури. Для того щоб отримати можливість відкрити новий градієнт, включите Gradient Tool. Файл градієнта можна дізнатися з розширення grd.
7
Для завантаження в Photoshop нового візерунка включите Paint Bucket Tool і виберіть опцію Pattern в панелі налаштувань під головним меню. В результаті ви отримаєте доступ до палітри візерунків, в яку зможете додати новий зразок або набір зразків, застосувавши опцію Load Patterns з меню палітри. Файл візерунка має розширення pat.
8
Стилі шару дають можливість швидко застосувати ефект до зображення і можуть бути завантажені при будь-якому включеному інструменті. Вам буде потрібно викликати меню за допомогою кнопки в правому верхньому куті палітри стилів і вибрати опцію Load Styles. Файли зі стилями мають розширення asl.
9
До ефектів можна віднести екшени, які містять запис послідовності застосування різних інструментів Photoshop. Для завантаження нового екшену скористайтеся опцією Load Actions з меню палітри екшенів і виберіть файл з розширенням atn. Якщо ви хочете накласти ефект на зображення за допомогою екшену, виберіть назву цікавить вас послідовності дій зі списку, який можна побачити в палітрі, і натисніть на кнопку Play.