Як привчити дитину до автокрісла.

Необхідність використання автомобільних крісел при перевезенні дітей, які не досягли 12-ти річного віку, закріплена законодавчо. Ці пристрої не тільки забезпечують безпеку дитини , але й дозволяють батькам уникнути штрафних санкцій. На ринку представлено багато моделей подібних сидінь. Вони зручні і комфортні. Однак часом малюки з небажанням погоджуються подорожувати в них. Як привчити до автокреслу норовливого крихітку?
Інструкція
1
Для початку слід правильно вибрати автокрісло для дитини , відповідно до його вагою і віком. Сьогодні у продажу є різні групи таких пристроїв, від 0 до 3. Крім того, можна придбати і універсальне крісло. Подібні агрегати здатні трансформуватися, пристосовуючись до потреб і параметрах юного «мандрівника», який, як правило, швидко зростає.
2
Вирушаючи в магазин, щоб вибрати автокрісло, візьміть з собою дитини . Нехай він сам віддасть перевагу одній з представлених моделей. «Ініціативність» зазвичай йде лише на користь, і дитина з гордістю використовує вбрання особисто ним крісло.
3
Якщо у вас немає можливості взяти малюка з собою або він ще занадто малий, то не варто відразу ж використовувати автокрісло для дитини по призначенню. Для початку крихту слід познайомити з новим пристроєм. Поставте його будинку. Посадіть улюблене чадо зручніше. Дайте йому іграшки чи організуйте веселу і забавну гру, в якій головним «дійовою особою» стане нове крісло. Наприклад, це може бути гра в космонавтів або водіїв швидкої допомоги. Тут слід враховувати інтереси дитини . Якщо проїжджаючі поліцейські машини викликають у його душі непідробний захват, то запропонуйте малюкові побути саме поліцейським.
4
Відрегулюйте автокрісло під свого дитини . Перевірте, чи не тиснуть йому ремені безпеки, чи правильно обраний нахил спинки і висота підголовника. Пам'ятайте, від того, наскільки комфортно буде почувати себе малюк в кріслі, безпосередньо залежить те, як швидко він до нього звикне.
5
Чи не вирушайте відразу в тривалу подорож. Перша поїздка не повинна становити більше 30 хвилин. Ви можете навіть просто поїздити по дворах. Це буде своєрідний «тест» на витривалість дитини і його симпатію до щойно придбаному автокреслу.
Зверніть увагу
Найпростіше привчити до автокрісла зовсім маленької дитини. Якщо ваш малюк ледь не з самого народження буде подорожувати в спеціальному сидінні, то, швидше за все, у вас не виникне проблем з процесом адаптаціі.-Ніколи не намагайтеся посадити дитину в крісло, яке не відповідає її віку і розмірами. Крихітці буде незручно. Запам'ятавши відчуття дискомфорту, він навряд чи погодиться знову сісти в крісло.