Як святкувати старий новий рік.

Старий новий рік відзначають вночі 13 січня, в годину переходу діб на 14 січня. Відбулася ця подія через зміну календаря з григоріанського на юліанський. Різниця при цьому вийшла в 13 днів. Але церква і православні християни відмовилися святкувати 1 січня, так як в цей час дотримувалися суворого різдвяного посту і могли почати святкування тільки після його закінчення, тобто в ніч з 13 на 14 січня. Для людей невіруючих, це всього лише можливість зустріти новий рік вдруге, поспілкуватися з друзями, всіх привітати, просто повеселитися. І ви думаєте, що зустрічати старий новий рік можна так само, як і новий, але у зустрічі старого нового року існують свої традиції.
Інструкція
1
Приготуйте рясне частування. Так як 13 січня присвячено дню «Меланки», то стіл повинен бути особливо щедрим. Одяг на всіх повинна бути чиста, на столі мають бути пироги, свинина, млинці та ковбаса. Після вечері всі попросите один у одного прощення, попросіть його також і у сусідів.
2
Якщо у вас є така можливість, то щедро пожертвуйте знедоленим, бідним і убогим. А також можете пожертвувати церкви на святі і праві справи.
3
Гуляння в цю ніч повинно бути довгим і веселим. Катайтеся з гірок, танцюйте, голосно співайте, багато їжте, водите хороводи, вітайте кожного зустрівся на вашому шляху. Можете влаштувати всілякі веселі конкурси, загалом, веселіться на всю котушку, цей день створений для веселощів.
4
Можна провести різні ворожіння, це теж вітається.
5
Весело і гуляючи, не забувайте, що за новим стилем 13 і 14 січня вихідними днями не вважаються, і вранці доведеться піти на роботу.