Як відрізнити стриженого кролика від норки. Як відрізнити шубу з стриженого бобра від стриженої норки.

Купуючи дорогу шубу з натурального хутра, хочеться бути впевненим, що не є жертвою обману. Стрижений кролик і норка зовні дуже схожі. Як же їх розрізнити при здійсненні покупки?
Інструкція
1
Спробуйте виріб на дотик. М'яка, ніжна, тонка шерсть свідчить про те, що ви тримаєте в руках шубу з стриженого кролика . У той час як більш жорстка, груба шерсть належить нірці.
2
Уважно огляньте кінчики шерстки. Якщо вони блищать - перед вами норкове виріб. Кроляча ж шерсть не має блиску на кінцях. У нефарбованої нірці можуть зустрічатися рідкісні білі волоски, які додають оригінальності виробу.
3
Запам'ятайте ще одну особливість хутра норки. Він досить пружний, з рівним щільним підшерстям, над яким можна побачити остьове волоски однакової довжини. У кролячому хутрі спостерігається протилежна картина - остевой волосся має різну довжину, а сам підшерсток дуже м'який.
4
У продажу величезна кількість речей зі стриженої норки. У такому випадку, злегка проведіть долонею проти шерсті. Ви відчуєте легке поколювання підрізаних остьових волосків. Проробивши ту ж процедуру з кроликом, поколювання ви не відчуєте.
5
Подивіться на густоту хутра. У норки він більш пишний, «набитий». Підшерсток у хутра норки так само виражений більшою мірою.
6
Купуйте хутряні вироби в спеціалізованих торгових точках. Там вам запропонують гарантію і покажуть сертифікований товар. Таким чином, значно зменшується ймовірність покупки підробки.
Зверніть увагу
Досить часто в магазинах продають хутряні вироби з бобрику. Це не хутро бобра, а стрижений кролик рекс. Щоб у цьому переконатися, зверніть увагу, що хутро бобра досить щільний і товстий. Над подшерстком підносяться остьові волосся. У кролика нічого подібного ви не знайдете.
Корисна порада
Вибираючи шубу, зверніть увагу на якість швів. Вони повинні бути прошиті акуратно, не виділятися. Шуба повинна струмувати по тілу і ніде не стовбурчитися. Струсіть шубу. У якісної моделі хутро не осиплеться.