Як зробити ювілей.

Ювілей у вашому житті - це не просто черговий день народження. Ювілей - свято особливе, бо буває в житті не так вже й часто. Для того, щоб ювілей запам'ятався на довгі роки не тільки вам, а й вашим рідним, друзям, колегам, родичам і знайомим, до його святкування потрібно заздалегідь і з особливою ретельністю підготується.
Інструкція
1
Продумайте список гостей, яких бажаєте бачити на своєму святі. Заздалегідь розішліть їм запрошення листівки або телеграми. Неправильно запрошувати в усній формі, адже це не простий день народження.
2
Визначтеся з місцем святкування торжества. Замовте на потрібний день і годину зал в ресторані, кафе або їдальні (все на ваш розсуд і розміру грошових вкладень).
3
Якщо в замовленому вами установі жива музика не виконується, то вам потрібно продумати і підібрати мелодії для фонограми як запального характеру, так і ностальгічного. Потрібно призначити відповідальну людину за музику. При наявності живої музики, потрібно заздалегідь обговорити репертуар, який буде виконано за час святкування.
4
Замовте потрібне вам меню. Подумайте про те, які напої будуть подаватися, а також про асортимент спиртних напоїв. Вони повинні бути на будь-який смак і в необмеженій кількості.
5
Не економте на запрошенні професійного тамади. Це не масовик-витівник, а людина, яка буде вести вечір і допоможе зробити його незабутнім.
6
Запросіть баяніста. Співати під баян люблять багато хто, особливо перебрали спиртного, що зустрічається на святкуванні ювілею не так вже й рідко.
7
Подумайте також про те, де будуть після вечірки розміщені на нічліг приїхали здалеку гості.
8
Виконавши всі умови і передбачивши всі заздалегідь, повірте, що ваш ювілей буде веселим і запам'ятається надовго.