Як прибрати тіні з ярлика папки. Як прибрати тінь біля папок файлів і т.д.

Різні візуальні ефекти для екранних елементів дозволяють зробити «Робочий стіл» більш привабливим, але вони можуть негативно позначатися на продуктивності комп'ютера. Щоб прибрати тіні від ярликів папок, користувачеві необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Відкрийте вікно «Система». Для цього натисніть кнопку «Пуск» і виберіть в меню «Панель управління». В категорії «Продуктивність і обслуговування» виберіть значок «Система», якшо по ньому лівою кнопкою миші. Якщо «Панель управління» відображається в класичному вигляді, виберіть шуканий значок відразу.
2
Існує й інший спосіб: перебуваючи на «Робочому столі», клікніть по значку елемента «Мій комп'ютер» правою кнопкою миші. У випадаючому меню виберіть пункт "Властивості". Відкриється нове діалогове вікно «Властивості системи».
3
Перейдіть у вікні на вкладку «Додатково» і натисніть у групі «Швидкодія» на кнопку «Параметри». Дана дія викличе додаткове діалогове вікно «Параметри швидкодії».
4
Встановіть маркер в поле «Особливі ефекти». Використовуючи смугу прокрутки, знайдіть у списку пункт «Відкидання тіней значками на робочому столі». Зніміть маркер з поля навпроти знайденої написи і натисніть на кнопку «Застосувати». Дочекайтеся, поки нові настройки наберуть чинності, і натисніть на кнопку ОК. закрийте вікно «Властивості системи».
5
Якщо хочете прибрати тіні , які відкидає меню, скористайтеся компонентом «Екран». Для цього через меню «Пуск» викличте «Панель управління», в категорії «Оформлення і теми» виберіть значок «Екран». Інший спосіб: клікніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці «Робочого столу» і виберіть у спадному меню пункт «Властивості».
6
У вікні, перейдіть на вкладку «Оформлення» і натисніть на кнопку «Ефекти». В додатково діалоговому вікні зніміть маркер з поля навпроти напису «Відображати тіні , що відкидаються меню». Натисніть на кнопку ОК у вікні «Ефекти». У вікні властивостей натисніть на кнопку «Застосувати» і закрийте вікно, натиснувши на кнопку ОК або значок [х] у правому верхньому кутку вікна.
Є кілька способів, як прибрати тіні на ярликах. Це можна зробити без радикальних заходів - переустановлення системи або повернення до точки відновлення. Для того, щоб прибрати тіні на ярликах робочого столу, потрібно лише добре орієнтуватися в налаштуваннях свого комп'ютера.
Інструкція
1
Першим ділом натисніть правою клавішею миші на значок "Мій комп'ютер" і виберіть "Властивості". У вікні, перейдіть по вкладці "Додатково". У виниклому списку "Візуальні ефекти" необхідно поставити галочку навпроти "Відкидання тіней значками на робочому столі". Після чого збережіть налаштування і закрийте вікно властивостей комп'ютера.
2
До списку візуальних ефектів можна добратися і іншим шляхом. Для цього в меню "Пуск" зайдіть в "Панель управління". В цьому вікні виберіть розділ "Система" і перейдіть по вкладці "Додатково". У підрозділі "Швидкодія" клікніть на кнопку "Параметри". Таким чином, ви зайшли в закладку "Візуальні ефекти", де відзначаєте галочкою "Відкидання тіней значками на робочому столі". Можете також вибрати "Відновити значення за замовчуванням", якщо вас влаштовують такі настройки. Не забувайте зберігати всі внесені зміни, якщо це того вимагає.
3
Досить часто буває таке, що після всіх цих операцій ніяких змін не відбувається. В цьому випадку наступне, що вам потрібно зробити, це знову зайти через меню "Пуск" в "Панель управління" і вибрати розділ "Екран". Потім необхідно пройти по вкладці "Робочий стіл" і відкрити "Налаштування робочого столу". В з'явилася закладці "Веб" прибрати всі (!) Без винятку галочки. Після чого тіні на ярликах зникнуть. Якщо цього не сталося, то, швидше за все, на вашому робочому столі встановлена анімація. Щоб досягти бажаного результату, вам варто відключити її і перезавантажити систему.
Корисна порада
За умови точного виконання викладених тут інструкцій ви зможете домогтися очікуваного ефекту. І для цього вам не потрібно заводити новий обліковий запис або встановлювати на свій комп'ютер різноманітні утиліти або програми, що обіцяють виправити вигляд вашого робочого столу.