Як збільшити дозвіл зображення. Як розширити картинку гри під свій екран.

При збільшенні можна побачити, що зображення, сприймається людським оком на відстані як повноцінна картинка, складається з точок. Позначення dpi (dots per inch) або кількість точок на дюйм служить одиницею вимірювання для вирішення зображення . Чим більше точок розміщено на одному дюймі, тим чіткіше виглядає зображення, тобто дозволом прийнято називати одиницю виміру, що описує щільність точок зображення . Щоб збільшити дозвіл зображення , необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Якщо ви працюєте в графічному редакторі, наприклад, Adobe Photoshop, у верхньому рядку меню виберіть пункт «Зображення» (Image), у випадаючому меню клікніть лівою кнопкою миші по пункту «Розмір Зображення» (Image Size), - відкриється нове діалогове вікно. У вікні в полях для позначення одиниць виміру встановіть (виберіть за допомогою списку) значення «Пікселі» (pixels) і введіть потрібне вам значення. Натисніть кнопку ОК.
2
Щоб збільшити дозвіл зображення на екрані монітора, викличте компонент «Екран». Для цього через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління» і в категорії «Оформлення і теми» клікніть лівою кнопкою миші по значку «Екран». Інший спосіб: клікніть в будь-якому вільному від файлів і папок місці «Робочого столу» правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт «Властивості». Відкриється нове діалогове вікно «Властивості: Екран».
3
Перейдіть у вікні на вкладку «Параметри» і перетягніть повзунок у групі «Дозвіл екрану». Чим вище буде дозвіл екрана, тим менше буде розмір різних екранних елементів (значків папок і файлів, написів, кнопок у вікнах і так далі). Після вибору потрібного дозволу натисніть на кнопку «Застосувати». Екран ненадовго стане чорним, після чого ви побачите, як будуть відображатися елементи з новим дозволом. Підтвердіть свої дії і закрийте вікно властивостей екрана.
4
Щоб задати дозвіл друку, відкрийте компонент «Принтери і факси». Для цього через меню «Пуск» викличте «Панель управління». У категорії «Принтери та інше обладнання» клікніть по значку «Принтери і факси». У вікні, клікніть правою кнопкою миші по значку свого принтера і виберіть команду «Налаштування друку». Перейдіть на вкладку «Графіка» і виберіть потрібне вам дозвіл (для деяких принтерів - кнопка «Додатково», параметр «Якість друку»). Натисніть на кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу, і закрийте вікно.