Як розтягнути брюки.

В нашому гардеробі зазвичай присутні хоча б одні брюки . Але краще, якщо їх декілька. Все насолоду від носіння цієї улюбленої і зручною речі пропадає в той самий момент, коли вони стають тісними. Як же розтягнути брюки ?
Інструкція
1
Для вирішення даної проблеми спочатку з'ясуйте, чому вони стали тісними, оцініть, що ви маєте, визначитеся, чого хочете досягти, і тільки потім приступайте до усунення проблеми.
2
Найпоширеніші причини зменшення розміру брюк: усадка тканини після прання, збільшення обсягів тіла, річ куплена наспіх або з метою схуднути. На цьому етапі визначте склад тканини, виходячи їх нього, подумайте, чи може ця тканина розтягнутися більше, ніж є. Якщо це джинси, шкіряні брюки або брюки з тканин, що тягнуться, тоді сміливо беріться за роботу.
3
Оцінивши ситуацію, подумайте, як сильно ви хочете розтягнути брюки : тільки щоб застебнути ширінку, щоб можна було присісти, або щоб комфортно почувати себе в добре сидять брюках.
4
Багато виробників радять походити у вологих брюках, щоб вони трохи розтягнулися. Тому намочіть свої брюки , одягніть їх і походіть в них вдома деякий час.
5
Якщо ви хочете розтягнути шкіряні брюки , використовуйте мильний розчин, одеколон або спеціальні засоби для розтяжки шкіри, і на закінчення обробіть брюки гліцерином, щоб вони блищали, як нові.
6
Ваші брюки не застібають на вас? Тоді попросіть більш струнку подругу поносити їх якийсь час. Дуже часто брюки розтягуються в процесі носіння.
7
Кажуть, що в кінці дня обсяги нашого тіла стають більше, як і після їди. Спробуйте надягати свої брюки з ранку і носити їх якийсь час, цілком можливо, через кілька днів вони стануть трохи більше.
Корисна порада
Якщо все вище перераховане не допомагає, є сенс продати брюки, а собі купити або зшити нові, більшого розміру. Потреба в розтяжці брюк може відпасти сама собою, якщо спробувати змінити систему харчування і схуднути на пару-трійку кілограмів.