Як розтягнути шкіряну куртку. розтягуються чи куртки з штучної шкіри.

У наш час шкіряні речі - явище звичайне. Практично кожна друга людина має шкіряну куртку або дублянку, чи варто говорити про шкіряного взуття. Але в житті бувають ситуації, коли шкіряні речі необхідно розтягнути.
Інструкція
1
По-перше, вирішите, як сильно вам необхідно її розтягнути: чуть-чуть, або на пару розмірів. По-друге, точно дізнайтеся, з якої шкіри у вас куртка, оскільки вироби з штучної шкіри можуть не витримати деяких способів розтяжки. По-третє, зверніть увагу, з якої шкіри пошита куртка: світлою або темною. Розтягнути шкіряну куртку можна кількома способами. Використовуйте той, який найбільше підходить у вашому випадку.
2
Купіть якийсь спосіб для розтяжки шкіряного взуття. Гарненько розпорошите його на зовнішню сторону куртки в тих місцях, де необхідно її розтягнути. Якщо виріб без підкладки, то ж зробіть і з внутрішньої сторони. Надіньте її на себе і застебніть (якщо це можливо).
3
Якщо куртка не застібається на вас, знайдіть людину, на якому вона застібнеться і буде щільно сидіти. В куртці, обробленої спеціальним засобом для розтяжки, походіть пару годин. Якщо вона розтяглася недостатньо, повторіть процедуру ще раз
4
При відсутності засобу для розтяжки шкіри використовуйте підручні засоби, наприклад, рідке мило. Зробіть мильний розчин (рідке мило має бути безбарвним), взявши мило і теплу воду (50 ° С) у співвідношенні 1: 4, і рясно розпорошите його по зовнішній стороні куртки. Нехай вода вбереться в шкіру, потім надіньте її та поносіть пару годин.
Зверніть увагу
При розтягуванні будьте обережні, щоб не порвати виріб.
Корисна порада
Після процедури розтяжки можете обробити шкіру гліцерином, щоб надати їй блиск.