Як зменшити інтервал між абзацами.

В редакторі Microsoft Office Word (і подібних до нього) передбачена можливість оформлення тексту відповідно до побажань користувача. Безліч функцій редагування застосовуються автоматично, якщо в них немає необхідності, користувач може відкоригувати текст самостійно. Так, щоб зменшити інтервал між абзацами, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Багато чого залежить від того, які саме інструменти використовувалися для створення інтервал а між абзацами. Якщо відступ був зроблений за допомогою клавіші Enter, підведіть курсор миші до першого друкованого знаку наступного абзацу та натисніть клавішу Backspace стільки разів, скільки це буде необхідно.
2
Прогалини і знаки абзацу, за допомогою яких оформляються відступи і інтервал и, відносяться до категорії прихованих символів форматування, в звичайному режимі вони приховані. Щоб з'ясувати, скільки «невидимих» друкованих знаків вам потрібно видалити, перейдіть на вкладку «Головна» і натисніть в розділі «Абзац» на символ «¶».
3
Щоб скоротити кількість дій, можете виділити за допомогою миші відстань від останнього друкованого знака одного абзацу до першого друкованого знака наступного абзацу і один раз натиснути на клавішу Enter або Delete.
4
Якщо у вашому тексті не стоять зайві знаки абзацу, змініть стиль тексту. Для цього перейдіть на вкладку «Головна» і в розділі «Стилі» виберіть варіант «Без інтервал ов» або будь-який інший, який, на вашу думку, підійде найбільше. Якщо на панелі швидкого доступу немає мініатюри, що відображає потрібний вам стиль, натисніть у розділі «Стилі» на кнопку зі стрілкою, - відкриються додаткові варіанти.
5
Існує й інший спосіб, за допомогою якого можна зменшити інтервал між абзацами. Виділіть потрібні вам абзаци і на вкладці «Головна» натисніть в розділі «Абзац» на кнопку зі стрілкою або клікніть правою кнопкою миші в тексті і в випадаючому меню виберіть пункт «Абзац». Відкриється нове діалогове вікно.
6
У вікні, перейдіть на вкладку «Відступи і інтервал и» і встановіть маркер в поле навпроти напису «Не додавати інтервал и між абзацами одного стилю »в розділі« Інтервал ». Натисніть на кнопку ОК, - вікно «Абзац» автоматично закриється, нові налаштування будуть застосовані.