Як чесати шерсть.

Купуючи домашніх тварин, люди часто не уявляють, яким чином за ними правильно доглядати, і що для цього потрібно. Якщо з вибором корму для кішки досить легко розібратися, то як чесати їм шерсть , не кожен знає.
Інструкція
1
У різних тварин шерсть різної довжини і якості, і кожна порода вихованців вимагає не тільки певної частоти вичісування вовни, але й особливої гребінця або щітки. Процедура вичісування має свої правила і нюанси, від виконання яких залежить багато чого: здоров'я, краса і навіть психологічний стан вашої тварини.
2
Линька у кішок відбувається протягом усього року, але у кожної по-різному. Наприклад, короткошерсті кицьки змінюють стару шерсть на нову практично непомітно, а довгошерсті - линяють «від душі» і тривало. У такі моменти розгладжуйте своїй кішці шерсть частіше, так поліпшується кровообіг шкіри, і нова шерсть виростає швидше.
3
При вичісування спочатку чешіть кішку гребенем з рідкими зубами, а потім використовуйте більш густий. Перед процедурою змочіть трохи шерсть , так вона вичісується легше і швидше.
4
короткошерста кішки вичісуйте по 2 рази на тиждень, витрачаючи при цьому приблизно по півгодини, а довга шерсть вимагає більш частого вичісування. Кішку з довгою шерсть ю або шерсть ю середнього розміру чешіть металевим гребенем, зубці якого затуплені. Практично все тіло вихованки вичісуйте в напрямку від голови до хвоста, а от шийно-комірцеву зону - тільки у зворотному напрямку.
5
Під час процедури вичісування і після неї уважно стежте, щоб кішка не проковтнула грудочки шерсті. Хоч зазвичай вона потім сама від них позбувається, викликаючи у себе блювоту, однак це заподіює тварині неприємні відчуття.
Корисна порада
Привчайте свою кішку до гігієнічних процедур вичісування з раннього віку, і тоді вона завжди буде здорова і красива.