Як зробити відкидний столик.

Откидной столик - незамінна меблі в малогабаритному приміщенні. За рахунок своїх конструктивних особливостей він не займає зайві квадратні метри. Його можна використовувати тільки тоді, коли він знадобитися. Для його виготовлення не знадобитися багато часу, фінансових затрат і матеріалів. Зробити його можна легко в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - дерев'яний брусок;
  • - дошка;
  • - бруски для ніжок;
  • - петлі;
  • - клей;
  • - шурупи;
  • - фанера.
Інструкція
1
Підготуйте для виготовлення відкидного столик а сосновий брусок 60х60 мм, дошки 20-25х200 мм, потрібної довжини, бруски (2 шт.) Для ніжок 55х55 мм і довжиною від 700 мм і дошку для царги 30-35 мм. В тому випадку. коли немає настінного бруска 60х60 мм, то його можна замінити на дві дошки по 30 мм, які збийте під прямим кутом.
2
Зробіть кришку столу. Її ширина повинна бути від 800 мм. В цьому випадку столик можна легко буде складати і прибирати ніжки. Довжину виберіть такою, яка вам найбільш необхідна. на гладку фугу з клеєм зберіть кришку з дощок товщиною 20 мм. Кріпите шпонки (45X40 мм) в накладку без врізання. Дошки кришки прибийте цвяхами до Шпонку навскоси, щоб дошки «притягалися» між собою.
3
Візьміть заготовки для ніжок. Їх вистругати конусоподібними: з одного торця переріз повинен бути 50х50 мм, з іншого - 30х30 мм. Зробіть у верхньому кінці ніжки гніздо для шипа царги, ширина якого 16 мм і глибина 30 мм. З дошки 30х100 мм зробіть царгу потрібної довжини. Вона повинна відповідати відстані між шпонками. Зробіть у верхній частині ніжок заріз для установки петель.
4
Зберіть царгу з ніжками на клею і зміцните додатково дерев'яними нагелями. Для того, щоб кришку столик а можна було отфуговать, головки цвяхів на ній утопите на 3-4 мм. Також кришку столу можна зробити рамної конструкції, покривши її зверху фанерою 8-10 мм завтовшки. В цьому випадку ніжки слід прикріпити до поперечних брусків.
5
Зберіть відкидний столик . Для цього прикріпіть петлі до кришки і ніжкам столу на шурупах. Потім і прикріпіть їх петлями до настінного бруска. Слідкуйте, щоб його нижня кромка і нижня частина кришки столу були на одному рівні в робочому положенні. Закріпіть ніжки з невеликим негативним нахилом, щоб столик не міг скластися довільно.