Як зробити почерк красивим. Як навчитися писати калеграфіческім подчерком.

Незважаючи на те, що люди все частіше друкують на комп'ютері і все рідше пишуть від руки, гарний почерк ще не втратив своєї цінності. Вишукано підписану листівку, запрошення на весілля, привітання отримати набагато приємніше, ніж надрукований текст. Крім того, гарний почерк - це привід для гордості.
Інструкція
1
Оберіть ручку, яку вам зручно тримати в руці. Спробуйте спочатку, тримаючи ручку в пальцях, писати в повітрі великі розмашисті букви, немов ви креслите на шкільній дошці. Завдяки такому вправі руху ваших рук стануть більш чіткими та впевненими, а букви - більш рівними.
2
Спробуйте кілька різних варіантів написання букв і виберіть той, який підходить вам більше всього. Зверніть увагу на те, як пишуть інші люди. Погляньте на зразки почерку відомих письменників, поетів, філософів, визначте характерні обриси літер, завитки та ін. Почерк часто залежить від характеру людини і може багато про нього розповісти. Знайдіть свій індивідуальний стиль письма і використовуйте його.
3
Спробуйте писати на розлініяної папері. Завдяки цьому строчки стануть рівними і не будуть скакати вгору і вниз. Потренувавшись, напишіть кілька пропозицій на чистому, чи не розлініяний аркуші, а потім расчертите його і подивіться, чи не сповзають чи рядки, чи не міняється відстань між ними в різних частинах тексту. Тренуйтеся, поки не досягнете успіху і не навчитеся писати однаково рівно як на розлініяної, так і на звичайному папері.
4
Навчіться красиво писати пропозицію «З'їж ж ще цих м'яких французьких булок, та випий чаю». Секрет цієї пропозиції полягає в тому, що воно містить в собі всі літери російського алфавіту. Крім того, воно є прекрасною альтернативою традиційному шкільному виписування всіх букв алфавіту окремо. Пишіть як малими, так і великими літерами, тренуйтеся, звертайте увагу на з'єднання букв. Якщо ви хочете навчитися красиво писати по-англійськи, практикуйтеся в написанні пропозиції «the quick brown fox jumpes over the lazy dog».
5
Тренуйтеся якомога частіше. Ведіть щоденник, записуйте важливі думки в спеціальний блокнот, робіть замітки в щоденнику. Слідкуйте за своїм почерком і постійно вдосконалюйте його.