Як зняти сидіння в авто.

Виникають ситуації, при яких автолюбителю потрібно зняти сидіння зі свого автомобіля. Причиною може бути ремонт, чистка або заміна сидінь. Не завжди варто звертатися з даною проблемою до фахівця. Зняти сидінні з авто можна і самостійно.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ;
  • - викрутка (хрестоподібна).
Інструкція
1
Широко відкрийте двері в автомобілі, щоб зняти заднє сидінні. Після цього знайдіть невелику рукоятку від замка подушки. Вона знаходиться під подушкою збоку. Натисніть на цю ручку, не докладаючи великих зусиль, щоб не зламати її, так як досить складно буде придбати деінде таку ж. З особливою обережністю витягуйте подушку, піднявши її край. Далі обійдіть автомобіль і зробіть те ж саме з іншого боку. Це потрібно для того, щоб від пазів від'єдналися всі кінці подушки сидіння. Витягніть подушки з салону, злегка піднявши їх.
2
Встановіть саме нижнє положення для підголівників і, доклавши значних зусиль, до упору потягніть їх вгору. Щоб із спинки заднього сидіння дістати підголівники, вам необхідно дотягнутися до фіксатора і натиснути на нього.
3
Пошукайте лямку фіксатора на спинці сидіння і починайте тягнути її вгору. Якщо сидіння в салоні піддавалися перетяжке, ви можете її не можна намацати з першого разу. Але будьте впевнені, вона знаходиться там в кожному разі. Можливо, під час роботи фіксатор може заклинити, тоді повторіть спробу кілька разів. Якщо результату так і не домоглися, змастіть даний механізм литолом, після чого дістаньте всі елементи.
4
Для зняття переднього сидіння авто, встановіть важіль в середнє положення. Обабіч полозів відкрутите болти, після чого натисніть на важіль і пересуньте максимально вперед сидінні, а потім відразу ж максимально вгору. Після проведення даної процедури сидінні має самостійно від'єднатися від полозів, на яких кріпиться.
5
Знайдіть болт, що з'єднує спинку с сидінні м, і відкрутіть його, якщо хочете знімати сидінні частинами. Потім викрутити з гнізда колесо регулювання спинки. Воно знаходиться на бічній частині сидіння. Після дістаньте дану спинку з пазів сидіння і акуратно вийміть з салону.