Як зібрати офісний стілець. зібрати стілець на колесах.

Офісний стілець є невід'ємною складовою інтер'єру офісу, будинку або квартири. Він одночасно служить місцем роботи і відпочинку, а також створює атмосферу затишку і комфорту, підкреслюючи індивідуальний стиль всього простору. При складанні стілець а можуть виникнути проблеми, які в період експлуатації призведуть до його поломки. Саме тому дуже важливо приділити процесу складання особливу увагу.
Інструкція
1
Перед початком роботи розпакуйте стілець і обов'язково перевірте наявність усіх необхідних деталей, огляньте їх і переконайтеся у відсутності ушкоджень. Якщо під час перевірки не виявлено дефектів і якість деталей вас влаштовує, можна переходити до складання.
2
Вставте колеса у хрестовину. Це можна зробити вручну, достатньо лише сильніше натиснути на них до характерного клацання. Якщо не вийде, то покладіть хрестовину на рівну поверхню і за допомогою невеликого молоточка акуратно постукайте по коліщатка, щоб вбити його у втулку. Удар слід наносити між сферами колеса. Слідкуйте за тим, щоб пластмаса не тріснула.
3
Далі вставте в центральний отвір хрестовини газпатроні (газлифт) і надіньте на нього декоративний чохол, щоб широкий стаканчик був біля основи крісла, а вузький - у самої верхівки газпатроні.
4
Після цього переходите до встановлення підлокітників. У більшості моделей вони кріпляться на три гвинта (один довгий і два коротких). Якщо кріпильна частина підлокітників металева, то найкраще при кріпленні, на гвинти встановити шайби-гровера, це допоможе надалі запобігти їх розбовтування. Наживите всі гвинти, щоб вони потрапили в різьбу, інакше прикрутити підлокітники буде дуже складно.
5
Вставте куточок в механізм сидіння і закріпіть його за допомогою великого гвинта (баранчика). Потім надіньте на куточок спинку стілець а й, відрегулювати, прикрутіть її гвинтом поменше.
6
По закінченню збірки сядьте на стілець і потягніть важіль вгору, під вагою тіла він опуститься, а якщо трохи прівстанет - підніметься. Якщо цього не станеться, перевірте газпатроні, на ньому може бути спеціальний ковпачок, що захищає його від довільного розкриття при транспортуванні або у роботі крісла. Також подивіться, чи не викривлений чи сам важіль, можливо, він не потрапляє на кнопку газпатроні при натисканні.
Корисна порада
Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно зібрати офісний стілець, можна скористатися послугами професійних збирачів.
Старий стілець прослужить ще довго, якщо змінити в ньому зношених оббивку на нову. Для цього зовсім необов'язково шукати спеціальну меблеву майстерню, перетягнути стілець новим матеріалом може навіть непрофесіонал.
Вам знадобиться
  • - старий стілець
  • - товстий поролон
  • - вата з штучних волокон
  • - меблева тканина
  • - ножиці
  • - будівельний степплер
  • - декоративні цвяхи
  • - двосторонній скотч
Інструкція
1
Видаліть стару оббивку. У більшості випадків вона знімається разом з дерев'яною основою, після чого достатньо буде її просто акуратно зрізати.
2
Прикладіть поролон до сидіння, обрисуйте контур сидіння. Ображати поролон так, щоб він точно підходив до стілець у. З ватного полотна виріжте точно такий же шматок, вата повинна повністю покривати поролон.
3
Покладіть зверху меблеву тканину і обріжте її, залишаючи з кожного боку запас не менше 8-10 см.
4
Приклейте поролон за допомогою двостороннього скотча до основи сидіння стілець а. Покладіть зверху ватний шар, укрийте все меблевої тканиною. Переверніть сидіння, натягнувши тканину, закріпіть її за допомогою степплера з чотирьох сторін.
5
Огляньте сидіння з усіх боків, тканина повинна щільно облягати його, не утворюючи складок або зморшок.
6
Знову переверніть сидіння стілець а, завершіть роботу за допомогою степплера або декоративних цвяхів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hErVm5TvziE
Корисна порада
Якщо крім зміни оббивки ви ще й пофарбуєте дерев'яну основу, старий стілець ніхто не дізнається.