Як відповісти на привітання. відповісти вдячністю на поздоровлення.

Свята. Скільки їх було у вашому житті, і скільки буде ще? Вітаєте ви, вітають вас. Чи потрібно щось відповідати у відповідь на привітання? За правилами гарного тону, і якщо ви вихована людина, відповідати обов'язково потрібно. Свята бувають різні, і відповідь ваш може бути різним. Залежить він і від того, хто вітає: близькі друзі, знайомі, родичі, колеги, сусіди або просто проходить по вулиці чоловік. Поздоровлення можуть надійти через різні джерела: особисто, листом, смс, електронною поштою, телеграмою або по телефону.
Інструкція
1
На новорічне привітання можна подякувати і відповісти власним привітанням.
2
На привітання з днем народження особисто або по телефону - просто подякувати чи сказати спасибі. На лист, електронний лист, поштовий лист обов'язково потрібно відреагувати і відповісти словами подяки за те, що про вас не забули і згадали важливу для вас подію, в будь-якій доступній вам формі.
3
На свято 8 березня, якщо вас привітала жінка, потрібно подякувати і привітати її у відповідь. Якщо чоловік, подякувати. Ступінь вираженості емоцій повинен виходити зі ступеня наближеності до вас даного мужчіни.На 23 лютого вчинити аналогічно. Чоловіка привітати у відповідь, а жінці висловити слова подяки.
4
На всенародні свята можна відповісти "Спасибі, і вам того ж".
5
На святе свято пасхи поздоровлення звучать особливі, і відповідь на них повинен бути відповідним. Вітання звучить «Христос Воскрес», відповідь має бути «Воістину Воскрес».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XtfCP6PZFhY