Як зробити сувенір.

Є багато цікавих захоплень, серед яких можна виділити одне з найбільш «ходових» - колекціонування. Причому, колекціонувати можна практично все, починаючи з поштових марок, алюмінієвих банок або монет і закінчуючи самими, що ні на є ексклюзивними предметами. До якої категорії ближче скляні кулі, в яких після їх тряски створюється ефект падаючого снігу, вирішувати вам. Але те, що вони дуже красиві, можна сказати точно. Спробуйте самі зробити таку кулю, який стане відмінним сувеніром.
Вам знадобиться
  • Середніх розмірів посудину з кришкою;
  • Невеликі фігурки;
  • Декоративна глина;
  • Термоклей;
  • Шматочок фетру або стрічечка;
  • Блискітки білого або сріблястого кольору для імітації снігу;
  • Штучна зелень з пластику.
Інструкція
1
Гарненько промийте і висушіть посудину разом з кришкою. Прикріпіть до кришки вибрані фігурки (наприклад, маленьких іграшкових солдатиків) за допомогою глини. Для малесеньких фігурок на кришці краще спочатку зробити піднесення. Ви можете доповнити композицію штучною зеленню або іншими елементами, за бажанням. Тільки майте на увазі, що обрані матеріали повинні бути водостійкими.
2
Наповніть посудину, не доливаючи до верху приблизно 1 см. Заповнювати посудину краще холодною водою, щоб не було помутнінь. Додайте половину чайної ложки сріблястих або білих блискіток. Тепер обмажте зсередини кришку термоклеем і відразу ж закрийте посудину, затягнувши кришку міцніше. Потрясіть ваш посудину зі «снігом», щоб переконатися, що вода не протікає. Нанесіть клей зовні по обідку кришки. Поставте свій твір сохнути кришкою вгору.
3
Тепер, якщо у вас є бажання, задекоріруйте кришку. Давши волю своїй фантазії, можна зміркувати прикрасити кришку стрічечкою, стразами, штучними шишками, овочами і гілочками або фруктами (знову ж бутафорськими). Можна ще розфарбувати кришку акриловими фарбами.
Корисна порада
Переконайтеся, що фігурки надійно закріплені на глині. Для більшої впевненості їх ще можна і пріклеіть.Прежде ніж закрутити, а потім намертво заклеїти кришку, переконайтеся в тому, що блискіток в посудині достатньо. Тільки дивіться не переборщіть, а то вийде, що ваш імпровізований сніг всередині банки буде приховувати під собою всі фігурки.