Як відремонтувати відеокамеру. Як почен фотоапарат.

Сучасна відеокамера являє собою складний технічний пристрій, що включає елементи оптики, механіки та електроніки. В процесі експлуатації камери нерідко трапляються збої в її роботі, викликані як недбалим з нею зверненням, так і випадковим механічним пошкодженням. Більшість несправностей відеокамери вимагає для усунення допомоги кваліфікованих фахівців.
Вам знадобиться
  • - керівництво по експлуатації відеокамери.
Інструкція
1
Визначте вид і можливу причину несправності відеокамери. Найчастіше доводиться мати справу з попаданням всередину камери рідин або утворенням конденсату. Для усунення вологи добре просушіть камеру перед подальшим використанням.
2
Іноді камера починає відмовляти, якщо вона багаторазово переноситься з холоду в прогріте приміщення. У цих випадках зверніться ремонтну майстерню для заміни відмовили блоків і перепайки мікросхем на друкованих платах.
3
Якщо камера не включається, почніть з перевірки акумулятора. При необхідності замініть його на завідомо справний.
4
При наявності спотворень зображення перевірте настройки апарату. Іноді відновити працездатність камери і якість передачі зображення можна, змінивши режим зйомки і скинувши колишні налаштування.
5
При активному використанні камери в найрізноманітніших умовах роз'єми для карт пам'яті, касет або дисків з часом забруднюються. В таких випадках уважно огляньте роз'єми і акуратно очистіть їх від видимих забруднень. Іноді така очистка неможлива без часткової або навіть повної розбірки апарату. Зверніться в майстерню, де це зроблять швидко, якісно і за символічну плату.
6
Якщо вам доводиться мати справу з наслідками механічного впливу на корпус, наприклад, зі сколами, тріщинами в корпусі, зламом поворотного механізму відкидного дисплея, то справитися своїми силами з такими несправностями буде проблематично. Ремонт зажадає придбання і заміни окремих частин і вузлів відеокамери, що в домашніх умовах виконати важко. Зверніться в сервісну майстерню.
7
Перед зверненням до сервісного центру, щоб зменшити наслідки можливих несправностей відеокамери і підготувати її до великого ремонту, повністю зарядіть акумулятор, попередньо переконавшись в його справності. Приготуйте керівництво по експлуатації камери, з'єднувальні дроти і інсталяційний диск, якщо він додавався до пристрою.