Що таке вуглеводи.

Основним джерелом енергії, що утворюється в процесі обміну речовин, є вуглеводи - група органічних сполук, що отримала цю назву завдяки наявності в їх складі вуглецю, водню і кисню. Потреба організму у вуглеводах досить висока. І за рахунок них найпростіше регулювати калорійність харчового раціону.
Інструкція
1
При помірній м'язовій роботі добова потреба у вуглеводах становить 500 г. При звичайному харчуванні найбільше значення мають вуглеводи , які складають по калорійності основну частину харчового раціону. Це хліб, картопля, крупи, а також овочі і фрукти.
2
Вуглеводи поділяються на прості (моносахариди) і складні (полісахариди), які в свою чергу поділяються на вищі полісахариди і олігосахариди. В процесі травлення складні вуглеводи розпадаються на прості. І, потрапивши з током крові з кишечника в печінку, вони перетворюються в глікоген, що складається з безлічі частинок глюкози. У міру необхідності частина його розщеплюється, а потім у вигляді глюкози з кров'ю розноситься по всьому організму. Особливо її потребує головний мозок. Що залишився глікоген накопичується і утворює резерв, використання якого відбувається у міру потреби.
3
Завдяки налагодженому механізму саморегуляції, рівень глюкози в крові завжди підтримується на одному і тому ж рівні. І тільки при порушенні вуглеводного обміну (наприклад, при цукровому діабеті) він може постійно змінюватися. Періодична зміна показника (як підвищення, так і зниження) цукру в крові може бути пов'язана з енергетичними затратами і процесом травлення. Наприклад, надмірне надходження з їжею вуглеводів викликає підвищення цукру в крові - гіперглікемію та підвищення в сечі - глікозурія. А надмірне фізичне навантаження може призвести до його зниження.
4
Регуляція вуглеводного обміну здійснюється нервовою системою і деякими залозами внутрішньої секреції - наднирковими, підшлунковою залозою і гіпофізом. Існує тісний зв'язок вуглеводного обміну з обміном жирів і білків. А саме - за рахунок вуглеводів можуть утворюватися білки і жири, які в ході обміну речовин можуть бути джерелом утворення глікогену.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fBRkzWvcVdE