Як влаштувати весілля.

Заява в ЗАГС подано. Ви - наречений і наречена. Попереду - приємні клопоти, пов'язані з одним з найрадісніших і трепетних подій у вашому житті, і звичайно, хвилювання: чи все передбачили? Чи не забули чого?
Інструкція
1
Щоб в хвилюванні не випустити з уваги жодної важливої моменту, зафіксуйте ці моменти на папері. Попросту кажучи, складіть план, основними пунктами якого будуть: - місце проведення торжества: будинок? банкетний зал? лоно природи? дача? гори? - сценарій святкуваннях; - кількість гостей, їх поіменний список, вік, категорії, темперамент - в кінцевому підсумку це треба врахувати при складанні сценарію; - фінанси, якими ви володієте для святкування весілля, приблизні витрати на всі етапи її проведення: застілля, музика, квіти, ритуали і т.д.
2
Визначившись з місцем проведення свята, ви так чи інакше вирішите питання з особливостями меню: адже в банкетному залі воно буде одним, а в умовах пікніка - зовсім іншим.
3
Подбайте про оригінальні запрошеннях. Нехай це будуть вірші, написані на листівках, або тексти, виконані на шкірі або дереві. А може бути, ви запросите гостей за допомогою флеш-послань, які говорять вашими голосами!
4
Каравай, весільний торт, квіти, плаття і букет, фата і зачіска для нареченої, обручки для молодят - традиційні весільні атрибути, випустити з уваги просто неможливо. І все ж не упустите.
5
Весілля - це свято, де дарують багато подарунків. А може бути, подарувати їх і тим, хто прийшов розділити вашу радість? Якщо кожен з ваших гостей отримає на пам'ять невеликої сувенірчик (жартівливий малюнок, епіграму, листівочку), настрій у всіх покращиться ще більше, і свято вдасться, як ніколи!
6
Сценарій, зрозуміло, краще довірити досвідченому ведучому з гарною рекомендацією. Але щоб додати вашому святу пікантності, радимо включити в програму щось неординарне: фотозйомку, нарядивши гостей в історичні костюми; майстер-клас східного танцю від професійної танцівниці або веселий урок приготування суші від не менш професійного кухаря.
7
Ну а щоб гості залишилися зовсім вже задоволеними, вручите кожному з них гелієвий шарик (напевно ви використовуєте їх для прикраси місця торжества). А тепер - увага: раз, два, пуск! Нехай десятки легких різнокольорових кульок одночасно злетять в небеса! Ну чим не чудове видовище?