Як емігрувати в Канаду з України.

Економічно розвинена Канада по праву займає одне з провідних місць в світовому рейтингу за рівнем проживання. Безкоштовну освіту та охорону здоров'я, низький рівень безробіття, безпека та соціальний захист залучають з цю країну іммігрантів з багатьох країн, включаючи і жителів Україна .
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - свідоцтво про народження;
  • - диплом про освіту;
  • - документи, що підтверджують досвід роботи;
  • - результати іспиту з англійської або французької мови;
  • - фінансові документи (виписка з банку, документи про наявність нерухомості тощо.)
  • - медичний висновок.
Інструкція
1
До початку процесу імміграції з Україна в Канаду уточніть, і зберіть інформацію про державний устрій країни, особливостях проживання, вартості оренди житла та проїзду на міському транспорті, умовах виходу на пенсію і т.д. На офіційному сайті Посольства Канади в Україні ознайомтеся зі списком імміграційних документів, які вам потрібно буде підготувати.
2
Якщо зібрана інформація вас задовольняє, а рішення і бажання змінити місце проживання остаточно, то наступним вашим кроком стане вибір категорії, по якій можна іммігрувати в Канаду. Імміграція в Канаду з Україна можлива за тими ж програмами, що і для всіх інших громадян СНД: - категорія «Кваліфікований спеціаліст». Канада надає можливість імміграції кваліфікованих спеціалістів у тих областях, які є пріоритетними для економіки країни. Оцінка рівня професіоналізму і особистих даних, включаючи стан здоров'я, проходить за бальною системою; - сімейна категорія. Якщо ваші близькі родичі проживають в Канаді, і готові виступити спонсорами витрат, необхідних при імміграції, а також зобов'язуються нести витрати на проживання в перший час, сміливо приступайте до підготовки необхідних документів; - бізнес категорія - дає можливість надання ПМЖ для інвесторів, підприємців, а також людей, чия діяльність вже проходить в Канаді. Також вона підходить для спортсменів, фермерів і людей мистецтва; - якщо з яких-небудь причин вам не підходять перераховані категорії, існує ще ряд провінційних програм, за якими ви також можете в'їхати в Канаду. Але слід врахувати той факт, що якщо ваша заявка буде задоволена, оселитися вам необхідно безпосередньо в тій провінції країни, в яку і пройшли відбір.
3
Подайте документи в канадське посольство. Новий Закон по імміграції Канади тепер скасовує надання можливості самостійного вибору місця подачі та реєстрації імміграційних документів. Таким чином, якщо раніше була можливість представити документи в консульські відділи Посольства Канади в Києві, Москві та Варшаві, тепер громадяни Україна можуть пройти реєстрацію лише в консульстві канадського посольства, що знаходиться в місті Київ.
4
Після подачі імміграційних документів вам надішлють рекомендації і повідомлення про запрошення на інтерв'ю і проходженні медичної комісії, або повідомлення про відмову. Процедура розгляду документів може тривати до 12 місяців.
5
Пройдіть медичний огляд і отримаєте висновок про стан здоров'я. Для жителів Україна це можливо зробити тільки в медичних відділах при консульстві канадського посольства в Києві, куди заявник і члени його родини будуть запрошені після інтерв'ю.