Як зробити справжню чарівну паличку. Як зробити палачку ментовську для даі фото.

Для людини, практикуючого езотерику і магію, необхідні особливі інструменти. Звичайно, само чаклунство твориться не за допомогою паличок і жезлів. Однак вони допомагають правильно сконцентрувати енергію і надати віру. Способів створення чарівних інструментів може бути багато, тому не варто зациклюватися на одному.
Вам знадобиться
  • 1) Дерев'яна паличка
  • 2) Наждачний папір
  • 3) Ніж
  • 4) Лак
  • 5) Свічки
  • 6) Тканина
Інструкція
1
Для того, щоб зробити чарівну паличку, необхідно її знайти. Вирушаємо в ліс. Шукати паличку потрібно на самоті, при цьому необхідно сконцентруватися на бажаної речі. Чи не зрізайте гілки з дерев, а шукайте паличку біля них. Якщо ви правильно сконцентруєтеся, то вас відвідає почуття, яке підкаже, де знаходиться ваш майбутній магічний інструмент. Процес пошуку може затягнутися, тому не зневіряйтеся відразу. Існує думка, що паличка сама повинна вибрати вас.
2
Після того, як ви знайдете паличку, її необхідно обробити. Для цього зрізаємо з неї кору тонким шаром. За допомогою наждачного паперу зашкуріваем її поверхню. Намагайтеся концентруватися на роботі. Якщо у вас є навик роботи з енергією, то вкладайте її в паличку для її заряду. Після цього покрийте її лаком і дайте висохнути. Можна прикрасити її кристалами та іншою атрибутикою, але якщо ви новачок в магії, то залиште це до кращих часів.
3
Тепер найголовніший етап - посвята. Для того, щоб ваша паличка була діючим інструментом, її необхідно освятити. Для цього опівночі необхідно покласти її на тканину, і розмістивши по кінцях палички свічки вимовити молитву. Можна придумувати слова самим, головне - правильно налаштуватися, сконцентруватися і спрямувати всю волю на цю дію. Залежно від стихії ви можете проводити освяченні в воді, вогні, повітрі та землі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8hq29xCCLE8